Nie som to ja, prosím o pomoc

Príspevok v téme: Nie som to ja, prosím o pomoc
VeronikaPet25

Prosím vás všetkých o radu a pomoc. Už som tu raz písala s úzkosťou a depresiou. No mám iný, možno to je ten istý problém, ale je to hrozné. Neviem, či už niekto také z vás niečo zažil, no jeden chlapec o tom už dávnejšie písal. Stalo sa mi to prvýkrát pred 2 týždňami a pokračuje to každý deň. Niekedy mám pocit, že to nie som ja, hlavne keď sa zobudím alebo zmením prostredie. Ja si uvedomujem, že som to ja, že som sa napr. obula, vyšla pred blok, išla do obchodu, no ten pocit tam je a desí ma. Niekedy na to nemyslím a ten pocit nie je, no niekedy aj keď na to nemyslím, to príde a ja chytám pani, čo sa to so mnou deje. Mám pocit, že sa zbláznim. Nastáva to aj pri zmene svetelných podmienok. Prosím, ak máte o tom informácie, poraďte ako na to. Či je to len psychika alebo čo, lebo ma to ničí. Ďakujem.

Pag

Divočina, pokračuj v tom svojom a ani nič preto nerob a celkovo: nerob nič, ´kiaľ neprídem:-) Ja som chcel urobiť niečo pre svoju postavu a čo som dosiahol? 20 kíl "up"? Asi v tom budem pokračovať, veď ten pocit, keď vytrhneš strom aj s koreňom, by mal isto niečo do seba, či? Žiť pre pocity má vždy zmysel:-)

midro

Ahoj ako sa máš ? bola si u psychiatra alebo niekde ?
Ja mam take iste stavy ako ty je to hrozne , všetko to začalo zlým vztahom ktory trval skoro dva roky a odvtedy sa necitim dobre aj po rozchode. Nie je to take ako neaka depresia alebo smutok z rozchodu ako ma skoro kazdy ,je to iné ,nie som to ja.

VeronikaPet25

V skratke viróza s hnačkami, zvracaním a veľmi veľké problémy s chrbticou a dýchaním z nej. Úzkosť by to mohla byť tiež, inak moje výsledky sú ukážkové, nič sa mi nikde nenašlo...

ja8

Ahoj. Tento stav sa nazýva depersonalizacia (derealizacia), mozes mat ale aj obe naraz, je to individuálne. Je vela veci, z čoho to mozes mat, nepoznam tvoj príbeh, dokonca je za tymto stavom dost často napr. marihuana, ale ak nie drogy tak to moze byt lymska borelióza, dokazené trávenie, rôzne parazity, chlamýdie, toxiny, hormonálna nerovnováha, štítna žľaza, toxické kovy ako amalgany a pod., ale aj depresia a úzkosti spúšťajú tento stav. Delí sa na sekundárny a chronicky. Lekári to pripisujú iba a len depresii, takze u nich pomoc nenájdeš (ak teda urcite depresiou netrpis, vtedy dalej hľadať nemusis).Takze jedine co ti ostáva je pátrať, co ti to spúšťa, zial ale vačšinou je to pekne na dlho, pretože vsetky spomenuté veci nie je jednoduché odhaliť z bežných vyšetrení.

VeronikaPet25

Stále premýšľam nad tým, čo napísala Deniken. Vyznelo to, ako keby to mal byť môj koniec. Bojím sa, mohol by mi to niekto vysvetliť? Prosím

Kristl1234

Mala by si ísť k psychológovi. Alebo psychoterapeutke ktorá ti veľmi pomôže. Myslím že máš panickú poruchu. Prečítaj o tom na googli
www.rodinka.sk
Skús si to prečítať či sa v tom nevidíš. ;)