Bust plus

Šárka,MUDr.

Dámy, já bych s těmi přípravky na prsy opravdu neblbla. Zrovna teď tahám z deprese jednu svou kámošku, která přišla za mnou do ordinace s tím, že vzala Bust plus od firmy Vita Natura, která neráčí sdělit složení těch svých zázračných tabletek. Podle mně mohla dopadnout hůře. Vzhledem k reakci bych soudila, že do toho přípravku převážně rostlinného ta firma šlehla hormony, které brát bez lékařského vyšetření a sledování je hrou s ohněm. Už jenom to, že to nedoporučuje nezletilým, sama říká, že neví, co to udělá (každý lékař Vám řekne, že lidský organismus se opravdu striktně neřídí zákonem, má své vlastní:-)).. Já osobně bych nevzala nic, co není klinicky testováno a schváleno.
Sama ze své zkušenosti - doporučuji masáže prsou, cvičení, vhodný režim podprsenek...

Šárka, MUDr

Dámy, já bych s těmi přípravky na prsy opravdu neblbla. Zrovna teď tahám z deprese jednu svou kámošku, která přišla za mnou do ordinace s tím, že vzala Bust plus od firmy Vita Natura, která neráčí sdělit složení těch svých zázračných tabletek. Podle mně mohla dopadnout hůře. Vzhledem k reakci bych soudila, že do toho přípravku převážně rostlinného ta firma šlehla hormony, které brát bez lékařského vyšetření a sledování je hrou s ohněm. Už jenom to, že to nedoporučuje nezletilým, sama říká, že neví, co to udělá (každý lékař Vám řekne, že lidský organismus se opravdu striktně neřídí zákonem, má své vlastní:-)).. Já osobně bych nevzala nic, co není klinicky testováno a schváleno.
Sama ze své zkušenosti - doporučuji masáže prsou, cvičení, vhodný režim podprsenek...

mima207

čaute baby chcem sa vás opýtať, či ste niektorá brali tabletky BUST PLUS a zároveň antikoncepciu. Ak ano nerobilo vám to neake problémy???

LuckaL

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či je vhodné užívať tabletky BLUST PLUS aj keď mám len 16 rokov. Prsia mi viac nenarástli asi od 11-12 rokov.

mops

Babenky poviem vam,ze ja som vyskusala vsetky mozne tabletky na rast poprsia od tych najlacnejsich az po tie najdrahsie ktore som objednavala z internetu a z reklam a ziadny vysledok.Skusala som aj kremy a ani tie nezabrali tak som si nakoniec nechala prsia zvetsit imlantatmi.Nevyhadzujte peniaze je to vsetko len reklama.To je moj nazor,ale ak niekomu naozaj zabrali tak gratulujem.

jinnka

takže ahojte dievčata :-), nedávno som písala, že by som chcela vyskúšať nejake tie tabletky na rast poprsia. A... kúpila som si Decolen tabletky, pekne som to začala brať.. brala som to asi mesiac a potom čuduj sa svete čo sa stalo............... :-) myslela som, že to pomohlo, lebo sa mi naozaj zväčšili prsia vyplnili, ale nakoniec som zistila, že to bolo niečo ineeee.... a... otehotnela som :-) hi... hned som ich vysadila, ale bála som sa, tak som zašla na farmacetologiu, či čo to bolo... že to nema nijaky škodlivy učinok, tak som si to nechala.. a mam krasnu dcerku :-) malu Michaelku... :-) neviem, ale ked som brala tie tabletky tak som mala skoro všetky dni medzi menštruaciou plodne :-) hhi už mi to ostačilo, takže ich už brať nebudem :-) dakujem dovidenia

sara1111

ahoj katkan21, odkial si si objednala Bust Plus. Lebo aj ja ho chcem, no neviem, kde sa da objednat. A naozaj Ti pomohol?

mirkavia

ahojte ja by som sa chcela spytat ci niekomu zabrali lieky prsia extra plus na zvacsenie poprsia.a ci je to dobry napad obiednat si nieco taketo.chcela by som vediet ci sa od nich rj pribera dakujem.