korculovanie

zuuzu

nena:)no uz ix uzivam ale to by si mala denne 2 tabletky 3 razy za den, ale teraz ix este tak wela neuzivam..bo xodim do roboty..a ked budem furt hladna..len jest budem..od pondelka zacnem...a ty uz si skocila do lekarne?

RNG

Skuste B-12 pod jazyk-(sublingualne, liposomicka forma).Da sa kupit aj ovela lacnejsie...
Vstrebavanie cez sliznicu v ustach je dost ucinne. Inac B-12 znicia v zaludku kyseliny. Jediny iny ucinny sposob su injekcie.
Pripadne uvazujte aj komplexny vitamin stress-B, aspon obcas, ked mate toho privela na mysli.
Cvicit treba, minimum 1/2 hodinove prechadzky pre kazdeho kazdodenne.
S hlbokym branicnym dychanim

jaeny

čaute kočky,pangamín stojí 92.80 za 250tab.,na pribranie určite pomáha,moja dcéra meria 180cm a schudla na 40kg,bola to zvýšená funkcia štítnej žlazy

00dominka00

Sportovat by si mala aby si naberala na svalovu hmotu a vitamin je dolezity B12 ktory podporuje chut do jedla

zuuzu

no ja som bola od mala tak chuda myslim si že to bude geneticky...ale ved dnes som bola v rekalni som si kupila ten pengamin bo nebol vobec drahy...tak to vyskusam ved zo to nič nedam a uvidim...a pytala som sa na vitaminy B12 30tab. stoji 180...

Nena

No ja mám 165, váhu 48 a vo štvrtok mám 21. To pichanie som ešte nezisťovala, koľko stojí, takže neviem posúdiť. O pengamine píšu veľa, ale neviem si predstaviť, že by som brala nejaké kvasinky... Ale určite je cena prijateľnejšia ako tie B12. Skús sa popýtať v lekárni, oni hádam budú vedieť, čo je najlepšie. Lebo mám kamaráta, ktorému to napríklad vôbec nezabralo. To je asi aj od tela. Ty si bola vždy taká chudá? Lebo ty tú chudosť môžeš mať aj genetikou a s tým nenarobíš nič.

zuuzu

no tak výška 177, vaha 54 a vek za mesiac 18 a ty?ale to picanie je drahe nie...?ved vsade pisu o tom pengamine..ci ako..nevies kolko to stoji?bo mama by nebola urcite za inekcie..