Nevera???

Príspevok v téme: Nevera???
romanita

beriete bozkávanie sa s iným chlapcom v opitosti za veľmi veľkú neveru??...keď si neuvedomujete čo vlastne robíte....mne sa to stalo a priateľovi to nechcem povedať lebo si myslím,že by mi neodpustil...ja jemu by som také niečo aj odpustila,pretože viem aké ťažké je niekedy odolať-no s nikým by som sa nevyspala okrem neho....sú bozky až taká nevera???priateľa veľmi ľúbim a mám aj hrozné výčitky no skutky sa nedajú vrátiť

papillon

ja si myslím, že alkohol v značnej miere neospravedlnuje situaciu čo sa tyka nevery... Pokial niekto nevymyje mozog, neukradne ti ho z hlavy, a alkohol to nedokaze, tak to robis aa povazuje sa to za neveru...
normalne uz nepoznam cloveka čo by nepodviedol, v dnešnej dobe sa to berie ako samozrejmost...clovek si povie aky je zamilovany, že ma svoju lasku, ale ..aj tak to spravi..proste podlahne tomu čaru druhej osoby... či je opity alebo nie je... alkohol nie je ospravedlnenie...neodcudzujem to, pretože ako som už napísala je to normalka..čo mi pride trosku smutne...ale je to tak... ani nevies, netusis, a tvoj,a milý,a si uziva s niekym inym..na druhy den vycitky ako svina ale vratit sa to neda... nevymazes to... lutujes,..ale potom to spravis zase... kde je chyba??

romanita

no ale on mi povedal že by ma nechal...pretože je dosť žiarlivý ...ja o neho nechcem prísť...ale najhoršie je,že to vie asi viac ľudí a tak sa bojím že mu to povie niekto iný......neviem čo robiť..asi len dúfať že sa nič nedozvie

qiu

na tvojom mieste by som sa s ním o tom porozprávala...Povedala mu čo sa stalo, vysvetlila mu že si nebola v celku triezva... A hádam by to mohol pochopiť.