HAK Regulon

Príspevok v téme: HAK Regulon
louise

Ahojte, máte niekto skúsenosti s užívaním antikoncepcie regulon? Napíšte, prosím...
A ešte jedna otázka: začala som ju užívať v prvý deň menštruácie. Ďalšie 4 dni som potom ale menzes vôbec nemala taký, ako normálne, skôr išlo len o tmavohnedý výtok, také špinenie. Možno to považovať aj tak za menštruáciu? Spôsobili to už tie lieky? A viete mi povedať, po koľkých dňoch od začiatku užívania som chránane a môžem mať "kompletný" styk?
Dík za každý príspevok!

zanetica

lousie tak regulon ta chrani uz po 14 dnoch brania mam to vyskusane na svojej kamoske tak po dvoch tyzdnoch by si sa uz nemusela chranit a povedala mi to aj moja gynekologicka ...ale ak si chces byt ista na milion percent tak pockaj aj tri :)

zanetica

Dnes som si kupila regulon no neviem ci to bola spravna volba ....vsak uvidim lebo niektore tie neziaduce ucinky ma naozaj odradzaju ...mam sice kamosku ktora nepribrala ani kilo no neviem hlavne chcem aby mi pomohol pri velmi bolestivej menstruacii ak moze mi niekto pomoct vie ako to vplyva ci to pomohlo alebo nie prosim dajte mi vediet ....a este nieco nemam zmenit stravu za zdravsiu?

uršuľa

Ja som si ho kúpila práve dnes a po prečítaní kontraindikácii vážne uvažujem, či sa na to dať. Každopádne ma povzbudili tieto reakcie, i keď s mojou hmotnosťou si nemôžem dovoliť pribrať ani deko, ale uvidí sa...skôr by som sa chcela spýtať, či Regulon vplýva aj na zdravie pokožky a ochlpenie. Ďakujem za názor.

sexikost1

caute regulon beriem uz 3 roky a je uplne v pohode, nemala som ziadny vytok ani nic podobne, ti co to mate v zaciatkoch, tak je to podla mna normylne a po par tyzdnoch to urcite zmizne, ked si telo zvykne, no a co sa tyka priberania tak ja som z neho SCHUDLA. takze som spokojna:))

sheilaaa

ahojte...takze ja uzivam regulon prvy mesiac...som s nim spokojna,mavam sem tam mensie spinenie ale mam vsak otazku...nemoze sa mi nic stat pokial to do mna pritel za kazdym dava?dakujem za radu...

Mirus

ahojte... ja uzivam REGULON uz stvrty rok a bolo to v pohode az do teraz... vzdy mi prisla menstruacia na treti den po skoneni poslednej tabletky a zacati sedem dnovej pauzi no teraz mi "to" akosi neprislo.... nie je mozne, aby som bola tehotna, ze??? moze mi niekto prosim poradit ako to mam chapat?toto sa mi doteraz nestalo a zacinam mat obavy...

Mirus

ahojte... ja uzivam REGULON uz stvrty rok a bolo to v pohode az do teraz... vzdy mi prisla menstruacia na treti den po skoneni poslednej tabletky a zacati sedem dnovej pauzi no teraz mi \"to\" akosi neprislo.... nie je mozne, aby som bola tehotna, ze??? moze mi niekto prosim poradit ako to mam chapat?toto sa mi doteraz nestalo a zacinam mat obavy...

Mirus

ahojte... ja uzivam REGULON uz stvrty rok a bolo to v pohode az do teraz... vzdy mi prisla menstruacia na treti den po skoneni poslednej tabletky a zacati sedem dnovej pauzi no teraz mi \"to\" akosi neprislo.... nie je mozne, aby som bola tehotna, ze??? moze mi niekto prosim poradit ako to mam chapat?toto sa mi doteraz nestalo a zacinam mat obavy...

mirus

ahojte... ja uzivam REGULON uz stvrty rok a bolo to v pohode az do teraz... vzdy mi prisla menstruacia na treti den po skoneni poslednej tabletky a zacati sedem dnovej pauzi no teraz mi \"to\" akosi neprislo.... nie je mozne, aby som bola tehotna, ze??? moze mi niekto prosim poradit ako to mam chapat?toto sa mi doteraz nestalo a zacinam mat obavy...