zijem minulostou

Príspevok v téme: zijem minulostou
sienne987

ahojte, potrebujem poradit. Nedkazem sa dostat z jedneho vztahu ktory sa skoncil pred dvoma rokmi, vyskusala som uz vsetko mozne, venovala som sa roznym zaujmov, stretavala sa s kamaratmi, spoznavala novych ludi, odcestovala na dlhsi cas do zahranicia, navstivila psychologicku, nasla si milenca. A stale nic. Nedokazem na neho zabudnut, vzdy ked ho stretnem vsetko sa vrati spat, nemyslim na nic ine len na neho. Uz neviem co mam fakt robit, nic v zivote ma nebavi, keby nebolo tohoto mam skvely zivot, ale nedokazem sa z nicoho tesit, stale citim strasnu prazdnotu a nikto ju nedokaze vyplnit.

sienne987

jejke: praveze ja som ten typ ktory ocakava vzdy to najhorsie a potom sa z toho vzdy tesim ze to dopadlo ovela lepsie (teda vo vacsine pripadov)

jejke

No super, tak sa vyzbroj ocakavanostou vsetkych neprijemnych moznosti a hlavne nic neprezivaj prilis tragicky,
citala som o tom ze ked sa prpprevis na najhorsie a potom sa s tym zmieris, potom sa s tym zacnes vyrovnavat, uz sa to vobec nemusi zdat take zle ...
ved uz to moze byt len lepsie, drzim prsty...

karin261

Ahoj SIENNE987,
je to dost smutne, citit smutok z tvojich slov, a aj bolest.No ja prave teraz riesim so svojim partnerom tiez problem, tiez mam jeden clanok ktory som pridala. Ja ti poradim ak mozem tolko, mala by si sa s nim stretnut, pozhovarat sa s nim, pretoze pravdepodobne ste sa rozisli tak, ze ani neviete preco, a nevysvetlili ste si to. Bude ta to trapit a prenasledovat po cely zivot, ak si to spolu konecne nevysvetlite.Chapes? A potom uvidis dalej, co bude.Mozno sa date dokopy spolu znova a ak nie, tak aspon uzavriete minulost, a budete schopni ist dalej. Ale musela si ho velmi lubit ked este po dvoch rokoch si nestastna. Ja mojho priatela takisto lubim, a viem, ze keby som o neho prisla, tak uz by som asi vobec nedokazala mat vztah este raz. Tomu sa hovori laska na cely zivot, a este take nieco existuje.......

sienne987

ja praveze asi ani nechem aby sa ku mne vratil, ja sa proste uz nechcem kvoli tomu trapit, a ide o to hlavne ze mam pocit (teda mi to povedal aj kamarat) ze tym ze som to nedoriesila, som si neuzavrela minulost a vzdy ma to negativne ovplyvnilo na mojich vztahoch k muzom.
Tie depresiva mi nehrozia, zatial este uvazujem realne, a nevyzeram uplne zufala, ved moje okolie ani netusi ze ma to stale este drzi, vedia o tom asi len dve osoby, ostatni si myslia ze mi je fajn.

hjdhf

no ties som bola velmi zamilovana ties ma nehal trapila som sa ties neako dva roky ale potom som spoznala niekoho ineho a vsetko slo uz prec myslim ze po dvoch rokou je to vsecko stratene mozno uz neciti nic k tebe mne sa ties ozval teras ked uz mam priatela a som stastna a vydyskutovali sme si to bo ties to bolo take ze sme to nemali doriesene a teras som si uvedomila ze uz ma vobec netrapi ani k nemu uz nic necitim mozno ty ties ke si to snim vydyskutujes tak si potom uvedomis ze to je inak mozno by ten vztah uz nebol ako predtym bo druhy krat ked vstupis do vztahu po dvoch rokou sa vsecko zmeni uz to nebude take ine ako predtym a chalani rychlo zabudaju ale neskor sa ozvu ale zas potom to iste ja neviem mozno ze to bude pri vas inak :))) mozno sa vratite zas k sebe :))) prajem ti vsecko dobre nech sa z toho dostanes a tie depresiva ci co ti to tu pisal ten jeden manik radsej ignoruj pocula som z toho strasne veci

selma

nikto sa s nikym nerozchadza zo dna na den, z nicoho nic a bez slov. A potom pise prilezitostne sms-ky. Prepac, ale neverim ti, ze nepoznas, alebo aspon netusis pricinu rozchodu. Podla mna si neuviedla podstatne veci.

expert

doporucujem dat si predpisat SSRI antidepresiva, podla najnovsich vyskumov je laska a zamilovanost sposobena nizkou hladinou serotoninu v mozgu, takze SSRI by malo pomoct. viacej na dellistacular.blogspot.com

sienne987

praveze nie je za tym nic len som bola proste az priliz hrda aby som sa mu potom ozyvala ked on nemal zaujem a aj ostatni mi hovorili aby som tak urobila (co uz teraz lutujem, ale kto mal vediet ze sa to bude takto dlho vliect)