Uhry na nose

Iwvka

Ja som si kupila ten nastroj a cca 1 x za dva tyzdne / tri si to sama cistim + gafrova vodicka, plet mam ako nikdy predtym , tusim sa to vola tweezerman a vies to kupit aj cez net a nemusis ku kozmeticke, samozrejme pred cistenim je dobre si nahriat tvar ide to lahsie a dezinfikovat plet aj nastroj ;) a navecer urcite nedacat krem a podobne po tomto

miruska01

ja som vyskusala toho tolko lebo sa mi nechcelo ist ku kozmeticke a nakoniec ona moj problem vyriesila. Vycistila tvar, odporucila nivea naplaste, chodim tam pravidelne na cistenie a musim si zaklopat zatial je vsetko ok :)

morticia

Jednoznačne Purederm čistiace pásiky na nos s aloe vera. Sú super a sú lacnejšie ako Balea, alebo Nivea. odporúčam !!!

lucita77

este su aj naplaste od znacky BALEA ja ich pouzivam aj s priatelom a pomaha to, su super. predavaju ich v DM-ke.

lea

podla mna, je potrebne uhor dokladne odstranit a potom nejakym sposobom stianut ten por, aby sa v nom uz uhor nevytvoril

lea

je to nekonecny kruh - uhry odstranis a za chvilu su tam zas, a tak stale dokola. keby uz vymysleli nieco co navzdy pory stiahne..