Rakovina creva?

Príspevok v téme: Rakovina creva?
cajka

Ahojte,te tu niekto kto to prekonal?mam striedavo hnacku,zapchu,tmavu stolicu,vychudla som.myslim,ze je to ono.vsetky ine vysetrenia skoncili negativne.kam ist?ktora nemocnica je dobra-uz som bola v martine,ale osetrujuci lekar tvrdil,ze kolonoskopia nic neukaze.ale teraz to vyzera so mnou zle.ledva chodim,taka som uz slaba.bojim sa ze skoncim s vyuodom.napiste nidkto prosim

bbbbbbb

Pravdepodobne môžeš maj aj heliobacila v žalúdku, lebo aj vtedy sú presne tieto príznaky, a človek len chudne a nič nepriberá. Mali by ti spraviť sondu, kde zistia, či ho máš. A hlavne pi čaje bylinkové na žalúdok a črevá celý deň vo veľkých dávkach, tie ta budú držať pri živote.

RNG

Je viacej typov ochorenia criev alebo ich zamorenia.
Prva vec v takom pripade je dokladne si creva precistit a nasadit tam spravne probiotika.Hned.
To bez ohladu na to, co sa dalej lekar rozhodne spravit
Na precistenie criev je najlepsie psylium a collostrum
Kopcom lyzica psylia(asi 7 gramov, zmiesat s s 5 gramami praskoveho kolostra, zaliat v pohari 3 deci vody a rychlo vypit, kym nezhustne. (Porom sa tazsie hlta)
3 hodiny na to zobrat dobru zmes probiotik, tolko kapsul, aby to vydalo aspon 10 miliard(bilion) kultur.Najlepsie zjest s tym jablko.
Ak to do 12 hodin nezaberie, zopakovat proceduru
Pri hnacke telo z jedla nestaci dokopu nic vytazit, pri zapche sa premnozia bakterie a podrazdia crevo(takze za tym nasleduje dalsia hnacka).Taketo nepravidelnisti vedu k podvyzive a oslabeniu celeho tela. Ked sa to necha pridlho takto, mozu sa poskodit crevne steny(Crohnova choroba,iritable bowel syndrom, leaky gut syndrom,atd)