kto so mnou zacne od zajtra?

vikiii

Ahojte baby tak ja som zacala dnes rano.Uz ma to riadne stve.Vcera som bola na kupaliskua ked som tam videla tie pekne stihle baby a ako sa muzi po nich divali tak ma to tak vyprovokovalo ze teraz uz urcite schudnem!!!!!!!!Chcem schudnut aspon 13 kg.A bola by som rada keby som ich chudla este do konca prazdnin aby som si uzila trosku z toho leta so super postavou.A drzim vsetkym palce!!!!!!!! :-)

aka2

No ja mam 161 cm a este pred 2 tyzdnami som vazila 57 kg.....to bolo predtym ako mi vybrali krcne mandle....tou hladoukou som schudla zatial na 52 kg....a citim sa lepsie a lepsie....mam zo seba dobry pocit a zistila som.....ze vobec nepotrebujem za den tolko jedla ako som jedla predtym....a tak si upravujem jedalnicek....drzim vsetkym palce :)

nastenocka77

ahojte dievcence.. tak od zajtra sa k vam pripojim.. meram 162cm a vazim 57 kil.. :( snad sa mi podari zhodit.. zacinam sportovat a chcem uplne zmenit stravovanie. mozem sa k vam pridat? drzim vam palce.. papa

milenka

cauko. ja mam 169 a 54kg, tak by som take 2-3 kila chcela dat dole. uz sa snazim dlhsi cas, ale vzdy sa nieco naskytne a neodolam.snad to pomaly pojde

sewie

cavte,no zatial pohoda..som sa presla par kilometrov na kupko a spat a odolala som cokolade..eh...snad to prinesie vysledky

sasanka

no ja som tiez uz dnes zacala....
vazim 63kg pri vyske 168
chcela by som takych 57kg....
takze 6kg....
drzim vsetkym palce:))

kacka

caute som rada ze ste sa pridali.ja by som chcela zhodit min.15 kg mam 168cm a 72kg a to je uz dost tak drzim vsetkym palce