STRACH A VYCITKY

Príspevok v téme: STRACH A VYCITKY
olympia

dobryyy :) nvm co to je ale za kazdym co som s nejakym chalanom-myslim bozkavanie ale nic viac tak sa mi potom ten chalan zhnusi a ja sa citim ako stetka a mam fakt velke vycitky svedomia.proste sa potom na nho nedokazem ani len pozriet.este s nikym som nechodila a to mam uz 17.nie zeby mi to chybalo ale nemozem byt do konca zivota sama nie?...kamoska sa zo mna smeje ze ci som normalna. a asi fakt nie som :(

fraisee

som toho nazoru ze zalezi na jednom konkretnom kuse ktoreho stretnete. ak stretnete perfektneho chalana (ak taki vobec su :) tak na vsetky tieto vase fobie a predsudky zabudnete. zabera na 100%

witl

cavte baby..mam podobny problem a to mam 20 :(
nemala som este vaznejsi vztah a bojim sa ze tak skoro ani mat nebudem. chalanom sa pacim, ale ked mam stastie stale na tych "nevhodnych" a ak mam zaujem o niejakeho ja, tak ten ani nevie ze existujem. a ak sa stane ze ten co sa mi paci, prejavi zaujem, strasne sa zlaknem a robi vsetko preto, aby som sa z toho vykrutila. niekedy mam strasne stavy ze som sama, ale potom zase ked nad tym rozmyslam ze by som mala mat vazny vztah tak si to neviem predstavit. asi preto ze som to nezazila alebo nevieem. dufam ze pri tom pravom tie pocity zmiznuuu

stinka

Presne to aj mna vydesí ako vravíš,že chalani očakávajú viac ako randenie a držanie sa za ruky.Bojím sa ísť do vážnych vyťahov,lebo vtedy lezú po mne divné pociti a najradšej by som sa zašila a nikdy ho nevidela.

ergegrtge

heh moja baba bola tiez taka:)) jej kamosky a dokonca mama mi toho navraveli. nechcem sa chvalit ale ked spoznala mna..zmenila sa.....

olympia

to stinka
presne......pride ten pocit-taky zvlastny a je po vsetkom....alebo je to skor strach a nie len pocit.mam strach aj z toho ze by ten chalan ocakaval nieco viac i ked ja som zasadne proti.... ved dnes vsetci ocakavaju vo vztahu nieco viac a nie len "randenie"

olympia

to stinka
presne......pride ten pocit-taky zvlastny a je po vsetkom....alebo je to skor strach a nie len pocit.mam strach aj z toho ze by ten chalan ocakaval nieco viac i ked ja som zasadne proti.... ved dnes vsetci ocakavaju vo vztahu nieco viac a nie len "randenie"

stinka

olympia
Tiež mám podobné problémy.Akonáhle je ten vzťah vážnejší tak vtedy sa ztiahnem do svojej ulity.Tiež sa mi zhnusí a hlavne ho nechcem ani vidieť.Vo všetkych vzťahoch sme sa držali len za ruky a dávali si len pusu na ústa a potom BUM.Stiahla som sa a chcela som byť úplne sama.Niekedy mám pocit,že v nich vicítim niečo zlé,že nie sú tí praví.

olympia

to lea
neviem,neviem si spomenut ale asi nie.....ale na druhej strane som tych skusenosti bohviekolko nemala :)....... vies

to swetqa
tak zalubila ale boli to platonicke lasky-to ma kazdy.....a zalubila ale co z toho ked sa mi po case zhnusil a preslo to az k nenavisti..... :(