MRAVCE

Príspevok v téme: MRAVCE
:(

viem ze táto téma sem nepatri,ale ak to nevyriesim,mozno mi z toho preskoci a to sem potom uz bude patrit.problem je takyto.byvame v bytovke kde sa nenormalne premnozili mravce a neda sa ich zbavit.miimalne 2 x do tyzdna vystriekame cely byt,jeden dva dni je pokoj a potom prilezu cez bytove jadro od susedov zase!!!nejde o par mravcekov!su ich tisice,miliony!su vsade!!!nepomaha odpratat vsetko jedlo a vzdy po sebe upratat,su aj tam kde jedlo vobec nie je a kde by som ich necakala!vsade!v spalni,v kupelni!je to nenormalne,vyskusali sme uz vsetko...desiatky roznych sprejova a postrekov,kavu,kriedu,rozne bylinky,vsetko co udajne tie potvory neznasaju a nic!oni si na to navyknu a prilezu znova!je to strasne,uz dalej tak nemozem byvat,mam z toho nervy,chcem aby tie hnusne mravce zmizli!!!poradte nieco ak viete ako sa ich zbavit,co nemaju radi,co ich ničí,hocičo!!!prosim lebo mi z toho uz šibne!

:(

tam sme sa stazovali niekolko krat.bolo nam povedane ze udajne nie su na to peniaze!!!a to sme sa susedia vsetci dohodli ze to zaplatime!ignoruju nas a nemienia to riesit!!!a ja uz nemienim zit medzi mravcami!nedam sa im zozrat!boze co s tym robit?!!!

adi

takto si urcite neporadis, to sa musi vystriekat cela brana. Zavolaj na bytovy podnik, oni ti poradia na koho sa obratit, ale urcite sa to musi urobit v celej brane