Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bradavice

vendulka

ono je to take jednuduche -ziadne somariny z lekarne ani zod koznej - staci si bradavicku potierat lastovicnikom. je to taka rastlina -da sa povedat ze burina ktora rastie vsade. jej nazov je lastovičník veľký. ma taku zltu stavu ktora bradavice navzdy zneskodni. staci sa obzriet pri prechadzke zo psom abo na zahrade a urcite tento\" zazracny\" liek najdete. a nebude vas tat ani halier treba skusit :)pozrite si na nete obrazok ako to vyzera a potom len pohladajte :) vela stastia

esselka16

aj ja som mala taky problem... asi 4roky do zadu. chodila som na dusik, kozne 4ever.. isla som 2x pod skalpel a aj laser..dokonca som vyskuala aj ludoveho liecitela a vsetky ti jeeho cary-mary...nakoniec mi pomohla salicilova mast..:) bolo to hrozne obdovie, dokonca som si nohu aj sama \"operovala\"... s pinzetou som si vyberala koriienky.. je to otrasna pliaga.. tak drzim palce, aby si sa toho zbavila..:)

epsons

Bojujem s bradavicami na patach asi 8 rokov.Skusila dusik,skalpel,verumall,naplaste,laser,ocista organizmu zihl.cajom,homeopatika atd.
Pravu nohu mam uz OK.Rada,ak mate prvu bradavicu okamzite bezte na dusik a opakovane aj 3,4x ak znovu narastie.

lencok1

ja mam ploche bradavicky na brade a nijako sa ich neveim zbavit, nepomozete? nepoznate niekoho kto to zvladol a ako?????

Petqo

Radivm ist hned na kozne... elbo potom sa bude bradavica zvacsovat a zvacsovat a odstranenie bude ovela bolestibvejsie.... a bude to trvat dlhsie...

janka2012

a skusali ste uz KERALIT???pomaha to.ja som to zohnala v ezoterickej predajni a je to nieco madarske.cena cca 80sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bradavice - Fórum - ZDRAVIE.sk