chlpky na bruchu...

zabiatko

delphia!!!mne bohuzial rastu chlpky aj na brade :( zo zlej antiky :( aj pri usiach ,nesmejte sa mi je mi s toho zle sa citim ako chlap:( a neviem ako sa mam toho zbavit ja si to trham pinzetou,lebo iny sposob neviem a ku kozmeticke sa hanbim ist aby si nemysleli ze som chlap je mi s toho hrozne!rozmyslam nad laserom ale niekto vravi ze to nieje trvacne tak ja uz neviem hanbim sa a velmi ma to trapi!

delphia

coooooo???? sakra zle som to napisala.
takze: okrem obocia, zakazala by som trhat ochlpenie (pinzetou, voskom) na tvari.
pracovala som roky v epilacnom centre a stretavala som sa denne s ochlpenim na tvari, ktore bolo "vysledkom" trhania. na zaklade tych skusenosti by som sebe na tvari okrem obocia nikdy nic netrhala, lebo po par rokoch moze byt vysledok katastrofalny...

a stym ze trhanim obocia voskom by doslo k poklesu hornych viecok- suhlasim.

gia

baby to co tu pisete o tom ze vam po oholeni rastu tmavsie alebo dlhsie chlpky je nenormalna hlupost len je ten chlpok zoseknuty tak ze neni zakonceny jemne preto vam to \"rastie\" viditelnejsie takze bud depilacia, stale holit alebo laser ktory zabera iba na ozaj tmave a silne chlpky

fufikova zena

len si ich neholit!! ja som bola operovana na slepak a vtedy mi ho oholili. narastli mi dost viditelne a dost dlhe chlpkyy ale neoholim si ich predsa znova.. a preco.. stale by boli hrubsie a dlhsie...!!moja sesternica si holi a teraz to lutuje

coooooo????

DELPHIA!!!ZE OKREM OBOCIA?!!VED TO AKO PRVE SA V ZIADNOM PRIPADE NEMA ROBIT VOSKOM !!A PRECO ?!LEBO TI BUDU PADAT VIECKA KED BUDES STARA!!!!TO VIE KAZDA DOBRA KOZMETICKA !!A KED TI OBOCIE ROBI VOSKOM JEDINE PRETO LEBO SA JEJ NECHCE TRHAT PINZETOU!!!!
MARGIE:ziaden peroxid si na to nedavaj ,dostat v drogerke kremi na odfarbenie chlpov,ja by som si to nerobila!lebo aj tak bude vidno ze mas chlpky nad perou!preco si to nejdes dat odstranit voskom ku kozmeticke ?

margie

ahojte, co by sa dalo pouzit na to odfarbenie chlpkov nad perou? normalny peroxid mam pytat v lekarni ci co vlastne??diky..

ahojqo75

delphia......nho tak laserr njee ....to fakt nieje lacna zalezitost...asi to necham teraz tak ...neni to mooc viditelne....teda podla mna ano ale este nikto mi to nepofedal tak dufam ze to nebude az take....noo a s tym co tu spominali ze na zbielenie chlpkov.....ten peroxid ci co...nemozem?asi nje co?tak newa teraz to uz necham tak zatial...dakuyeem:)

delphia

..hm... moj nazor- zakazala by som kozmetickam voskom epilovat ochlpenie na tvari, okrem obocia samozrejme.
ahojqo75 nech ta nenapadne si fuziky trhat ci uz voskom, alebo pinzetou. ak to lanugo (tvarove ochlpenie) mas pod nosom hustejsie a tym aj viac viditelne, tak ries to laserom (nie IPL!!!). aj ked je to mozno drahsia zalezitost, ale trhanim si vypestujes hrube a este tmavsie ochlpenie ake maju chlapi.
myslim to vazne- bud to nechaj tak, alebo laser