Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

ferca

Dobrý deň ja by som sa chcela spytať či náhodou my niekto nebude vedieť poradiť ohľadom vypočtou. Výpočet som si dala zrobiť už v roku 2008,obdržila som papier,ktorý som vypisala. Záujimalo ma pohlavie dieťaťa ako aj prvé tak aj druhé. Vyšlo nám to,prvý je chlapec ako sme aj chceli a druhé sme mali napisane dievča. Teraz je jedno v akom období ho počneme,alebo musi to byť v tom mesiaci ako sme počali prvé?

santasanta

v reflexe tvrdil že za 5O rokov urobil cca 2000000 výpočtov, tzn. nonstop každú hodinu cca 4,5 výpočtov

Morzsi

ja som si dala urobiť výpočet v roku 2OO7 ale žial sa nepodarilo i napriek
jeho tvrdeniam, že i keď je manželova pohyblivosť spermií znížená i tak sa podarí. Vychádzali mi prevažne dievčatá , ale v tom prípade , že dôjde k prirodzenému počatiu . Cena výpočtu na jeden rok bola okolo 750 SK

Nakoniec sme o pol roka skončili v Bratislave na umelom oplodnení .

Vďaka Bohu sa podarilo hned na prvý raz.

adresa a telefónne číslo :
Dr. Eugen Jonáš Zakostolská 7 Maňa
035 / 6595127

garganak

a sestra znamej mojho svagra pila rozmixovane horoskopy (pozor, len z bulvarnych casopisov), pokvapkane citronovou stavou a otehotnela tiez .. predtym sa jej rok nedarilo ... asi na tom nieco bude

Nedeľa

Je to pravda, znama mojej veducej nevedela aj napriek dlhej snahe otehotniet. Po vypocte plodnych dni od pana Jonasa je tehotna, cize na tom nieco bude a asi je v tom dobry, kedze toto neni prvy pripad otehotnenia po vypocte plodnych dni.

elahopa

Je to sarlatan. Je bud blazon (ak tomu co hovori sam veri) alebo podvodnik. Tie, co sa dali nalakat na jeho kreativny mix astrologie a krestanstva je tu jeden zaujimavy link s nazorom na jeho metody: www.lpp.sk
Zeny, nebudte take blbe. Chapem ked sa niekto zo zufalstva snazi vyuzit vsetky moznosti, ale uz vobec nechapem tie, co si u neho davaju "pocitat" pohlavie dietata. Tym by sa fakt zisiel psycholog.