ako to je s tabletkami na oddialenie menzesu-suuuurneeeee

Príspevok v téme: ako to je s tabletkami na oddialenie menzesu-suuuurneeeee
hellohello

treba ich zacat brat tri dni pred tym, ako mam dostat menzes? a ked ich prestanem brat, na kolky den dostanem? mali ste nejake neziaduce ucinky z toho? ja idem teraz na dovolenku k moru, a teta doktorka-nie gynekologicka- mi povedala, ze by som mala pouzivat velmi vysoky ochranny faktor, lebo mozem mat z toho tie hnede skvrny na pokozke... mate niekto s tym skusenosti? a zaberu, ked som ich zacala brat v den, ked mam dostat??? prosiiim suuuurne

suns

a kam k moru? my ideme do Chorvatska.. a tiez som biela ako ty :P hmm..tie flaky..sakra! uvidime.... aky faktor mas?

hellohello

no tak to teda neviem... ja som ich na odporucanie tety nedala... takze asik to nebude ucinkovat... sakra :( a bojim sa o tie flaky, bo to ideme k moru.. a tam sa chcem opalit, sak som biela jak stena :(

suns

cica, ja idem tiez o 2 dni, tie tabletky treba 3 dni predtym, inak ti nebudu ucinkovat! vysadis ich, ako budes potrebovat a do 2, 3 dni dostanes..pravdepodobne..a nevies, ci sa musia brat rano a vecer v ROVNAKY CAS?? napr. o 8:00 a 20:00 ... neziaduce ucinky by nemali byt...ako u koho.. a tie FLAKY?? tak to fakt neviem..