Bojim sa ze ma oklamala :(

Príspevok v téme: Bojim sa ze ma oklamala :(
peter0202

caute baby , teraz ako to tu citam tak som si uvedomil taketo nieco :
s mojou partnerkou sme prvy krat spali pred par mesiacmi a tvrdila ze bola panna , ked sme "isli" na to tak som sa uplne lahko do nej dostal a ani nevyzerala ze by ju nieco bolelo , ani nekrvacala nic . len mi potom hovorila ze ju to bolelo ale pritom vobec tak nevyzerala :) myslite ze mi klamala ze bola panna ?

sedmikraska

To vobec nevadi, ze nekrvacala, mozno ju to velmi bolelo, len to nechcela dat na javo, aby vam en okamzik nepokazila. Holky vedia vela toho vydrzat pre svoju lasku

Soraja

trina ale ved preco by ho mala klamat ze je panna, keby nebola? uz s ao tom rozpravali a myslim, ze v zivote su dolezitejsie veci ako ci je niekto panna/panic,a lebo nie. Ved si myslim, ze normalny rozumny clovek povie pravdu. A zase on by jej mal verit, to ze nekrvacala neznamena nic. A nie je klamstvo ako klamstvo jasne...

trina

podla mna to je dolezite, ci mu klamala alebo nie. ked mi klamala v takejto prenho dolezitej veci, ako jej moze doverovat dalej? asi to nehcapete, ale ja som mala priatela, a v urcitom case ma oklamal. bolo to iba raz, ale pre mna to uz nebolo to iste, tak som to potom ukoncila. kvoli tomu, ze mu uz nemozem verit. takze spytaj sa jej to na rovinu, pretoze mas pochybnosti. problemy sa musia riesit. nie nechat plavat. dovera je vo vztahu velmi dolezita.

jahodova

ja som bola presne ako tvoja baba... ziadna krv, len slaba bolest, ale jemu som povedala, ze neboli.. aby sa netrapil.

anka

fakt z toho nerob drámu. Ja som síce na prvý krát krvácala, aj to bolelo, ale aby z toho chalan nemal blbý pocit, tak som mu klamala, že to nebolelo. Nemáš to jedno, či bola alebo nebola panna? Ked jej nechceš dôverovať už teraz, neviem kam sa s týmto vzťahom dostaneš.... Prestane ju baviť tvoja nedôvera...

Soraja

neviem co z toho robis velku vedu, ved keby panna nebola, preco by to pred tebou tajila? Mal yb si jej doverovat. Ja som mala ybvaleho takehoto isteho. BOla som panna a on bol moj prvy a predstav si, mna prve milovanie vobec nebolelo ani som nekrvacala a ani nic.Len som mala divny pocit, to je vsetko. Nie vsetky historky su pravdive a kazda zena je ina, to ze ju to nebolelo a nekrvacala neznamena, ze nebola panna. Nerob z toho taku dramu a snaz s ajej doverovat, lebo bez toho to vo vztahu nejde.

sisisisisi

vieš podla mna vy ine bolo,keby povedala,že ju to nebolelo,lebo aj to môže byt,niektoré baby môžu mať veľmi tenku blanu alebo už natrhnutú od tamponu napriklad.ale to že povedala,že ju to bolelo a pritom tak nevyzerala,tak teda neviem....možno ti klamala..chodila predtým s niekým?aku ma povest?