Bolesť brucha

Príspevok v téme: Bolesť brucha
lauuura

Dcera /10/ sa niekolko mesiacov sťažuje na bolesťi v brušku, / v celom/ niekedy ráno, niekedy po jedle, len krátko. Pripisovalo sa to nervozite zo školy. Vyšetrenia moču sú v poriadku. Ani doktorka sa nad tým nezamyslela. Iná lekárka to pripisuje možným hlístom, na vyšetrenie ju ešte neposlala. Má niekto s tým skusenosti? Ďakujem

mišiačik69

Prosim o radu. Pobolieva ma uz niekolko dni na zaludku. Ked sedim alebo lezim je to v poriadku akonahle sa postavim, vtedy to zacne, neskutocna bolest a krce.

Majo0101

Ahojte ja mam taky isti problem ako vy ostatný niekedy som mal pocit že taketo bolesty mam iba ja a nik na svete ale jak citam tuto diskusiu tak som pochopil ze nejsom sam ja mam ties problemy uz vyse 16 rokov ono to zo zaciatku bolo dobre len obcas cez noc sa mi urobilo zle potom to z nicoho nic prestalo a teraz ked mam 18 rokov uz 2 roky ma picha v bruchu v celom ties ma to taha na wc a tam proste nic pobehal som dajake visetrenia a tam zistili po 16 rokov bolesti ze mam poskodenu pecienku prepusta dajake farbivo neviem jak to nazvala lekarka odborne ale ze nie je poriadku. a odporucila mi male porcie jedla ale castejsie denne menej fyzikej namahy ale viac pohybu a usmernit jedla a zdravo papat. ale stale mi to nepomaha a povedala ze to moze byt aj s nervozity. Vy co mate stim problemy skuste nastivit internistu.ten mi prave zistil poskodenie tej pecene. :(

dochodca

prosim o radu,po vacsej fyzickej namahe mam bolesti v bruchu,zimnicu,zacali mi viac ked som tri tyzdne musel uzivat OFLOXIN pre zistene chlamydie pneu.Bolest my vyraza do laveho klbu nohy,pred tym som obcas mal bolesti v jazve po operacii slepeho creva.Moja obvodna lekarka dala mi urobit vysetrenia krvi, vysledky su vyborne,stolicu mam pravidelnu,mensie porcie jedla mi nevadia ale som nestastny ze nemozem nic robit,jazdit na bicykli a pod. Je mi uz trapne chodit obvodnej lekarke.Dakujem

Vladuska 1

Dobry den,chcela by som sa opytat ohladom bolesti brucha ktore ma trapia uz vyse roka.Su to krce pod lavym rebrovym oblukom sprevadzane plynatostou a naduvanim.Na viecerych vysetreniach ako endoskopia mi nic nezitili.Bolesti nastanu väcsinou ked dlhsie nejem.Prosim o radu pretoze ja som bezradna ,po mnohych vysetreniach a tabletkach ktorych nezaberaju.Dakujem za skoru odpoved.

scooby

poradite mi prosim? mam bolesti taku zvastnu bolest v celom bruchu ale centrom akoby bol pupok...celkovo som nafuknuty,stale mam nutkanie na velku, ale ked pridem a sadnem na WC tak nič sa nedeje..maximalne troska uplne riedkeho..ale nič ine..postavim sa a zas to iste..prosim, co to mose byt?

zuzana 81

Prosim o radu može mi niekto poradit čo znamena ,ked ma dieta po črevnej viroze uzliny v črevach .Bolesti,hnačky sa opakuju od augusta,každy mesiac.Mame celiakiu.Dakujem

slzicenka

ja som mavala od 10 do 11 rokov az krce,obcas po jedle,obcas pred nim.Takisto som mala vsetko negativne,navstivila mam so mnou urologa,gynekologiu,chirurgiu...mysleli si,ze to mam zapal slepeho creva,liecili mi to a nakoniec som v 11 rokoch dostala menzes

RNG

na napravenie travenia pomoze jest viac vlaknin, brat enzymi a betain HCl a samozrejme probiotika. No a pit dost vody, to je samozrejme, bez nej aj travenie aj odplavovanie neziaducich latok z tela trpi.