35 rokov som PANIC

Príspevok v téme: 35 rokov som PANIC
martin35

Dobry den,mam 35 rokov,som stale panic. Vztah som mal iba v pubertalnych rokoch. Vo vyssom veku uz nie. Stravujem sa zdravo,posilnujem,navyse som obrezany,dodrziavam hygienu,ale neviem najst sposob ako niekoho spoznat. Nemasturbujem az tak velmi casto,pretoze to nieje pre mna velmi potrebne... Ako si mam niekoho najst? Cez zoznamku skusam,ale tam mi nikto nesedi...pri tom som sympaticky a vzdelany vysokoskolak. Dik za rady

baxik

Ako byť panic. Zdrav ľudí usmievaj sa na nich v práci v obchode sem tam po flirtuj. Kaď nie si v práci odmietaj pozvania niekam, seď doma alebo chod na prechádzky podotýkam sám alebo z mamkou, neprihováraj sa ľudom aj tak sú všetci cudzí. Rob to preto lebo máš strach !!! s toho že budeš musieť byť s niečim konfrontovaný, že budeš musieť niekomu oponovať alebo niekto s tebou nesúhlasí máš strach že nebudeš vedieť čo povedať , alebo nikoho to nezaujíma tak radšej sa vyhýbaš kontaktu s ľuďmi len vedľa nich prechádzaj zo sklonenou hlavou. (je do nejaká psychická porucha?) cítiš sa biť dodržaný druhými ľuďmi.

noonaa

mozno to z teba strasne citit,ze si hladas niekho,mozno,keby si s auvolnil,len tak,zil spoznaval zeny a nesustredil sa na to,ako prist a panictvo.....ale verim,ze s vekom je to tazsie....ale je aj vela zien,co maju problem,ako ty.....no nemyslim,ze prave taakto yb ti pomohla,lebo dvaja,ostichavi...no neviem,skor niekoho so skusenostami...uprimne drzim palce,,aby si nasiel tu pravu

mindyy

nechapem co sa mu tu vsetci vysmievate...je dobre ze sa nehanbi o tom porozpravat...
mam sice len 15 a sex som nemala ale su ludia ktori to skusia az v neskorsom veku...nic si z toho nerob su omnoho horsie veci na svete...
skus sa nezavazne zoznamovat a nehladaj si hned partnerku..nadvazuj priatelske vztahy a uvidis....
drzim palce

criminalnik

martin35
ja mám 19 (zachvíľa 20 ) a ešte som nemal ani pusu a sex je odo mňa asi tak ďaleko ako na nový zéland. Baby, ktoré my na ulici pozdravia spočítam na jednej ruke a z toho sú polovica spolužiačky (niektoré my nezdravia ani tie) Nemasturbujem už skoro vôbec.
Radšej ostaneme doživotným panicom ako mám urobiť takú sprostiť ako moji rodičia a nejakú babu nabúchať a mať dieťa. Byť ženatý je ako byť nula (ženy prepáčte).
Rozhodol som sa že ostaneme doživotným panicom. I ked človek nikdy nevie tu verejne prehlasujem, že nikdy nepôjdem do bordelu a nikdy sa nebudem snažiť zbaliť nejakú babu. Tak
Martin keď sa ti to nepodarilo doteraz už sa ti s normálnou babou nepodarí.

evka24

zapoj sa do dajakeho kruzka.....daco co ta zaujima...a nehladaj 'zenu'..ale kamaratku prv....lebo zeny vycitia ked niekto je uplne bezradny..taktiez mozno nejaka knizka o vztahoch by ti mohla poradit viac..vela stastia

D_nika

nie je nic take strasne, ze o sebe napises, ze si pohladny - len v tom pripade nechapem, ako nemozes nejaku zbalit. a pokial si prides inteligentny, tak vazne nechapem, lebo ja si neviem predstavit lepsiu kombinaciu. vacsinou je bud jedno alebo druhe. ale co nechapem je ta paralela so stravovanim a podobne. na tom predsa nezalezi. ide len a len o to, ako posobis na zeny. nie je nieco, cim ich "odpudzujes", alebo tak? a vazne, stalo by za zmienku, aka by bola pre teba ta "idealna", lebo na tom DOST zalezi... a este.. pridala by som sa k rade "vyraz von" a tak hladaj... a neupriamuj sa len na to, aby si si niekoho nasiel. proste tomu nechaj volny priebeh a ono ta to zasiahne, ked budes najmenej cakat (teda ak cakas na lasku a nie len na to, aby si prisiel o panictvo. ak si ten druhy pripad, su panske podniky, ktore "problem" odstrania) Gd luck