Mozem byt tehotna ak...?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna ak...?
tina

mam pre mna obrovsky problem...je mozne ze som tehotna ak som mala s priatelom pohlavny styk ale s ochranov a neurobil sa do mna?aka je moznost toho ze sa nieco mohlo stat....?prosim pomozte mi niekto...mam dostat menstruaciu dnes no alebo niekedy v najblizsom case,mozno zajtra a bojim sa mam strasny strach...pomozte mi...dakujem:-(

M 25

neviem, či má vôbec význam ešte niečo písať.. ale, po prvé, nauč sa prosím ťa normálne písať!! aby sa to aspon čítať dalo.. a po druhé, nepíš si tu potom sama sebe komentáre pod iným nickom (dracica) .. ked chceš, aby ťa ludia brali vážne .. a na veku v tomto prípade vôbec nezáleží ..

M 25

však sme ti radili, čo od nás ešte chceš?! tvoja chyba, že odpovede sa ti nepáčili ..
a keby si tu nehrala divadielko, aj by sme ťa brali vážne.. sorry, ale nedá sa to :D

J111

To po kazdom pohlavnom styku chytas taku paniku? Asi nemas kto vie kolko vela rockov, hoci poniektori pocerni to robia uz velmi skoro.

merry 091011

Kocky nieje dobre sa vysmievat alebo sa bavit na niekoho je to dost idiocke. Dracica0000 mam taky dojem ze tu ti nik taky nepomoze takwako aj mnewale len tolko ze taki problem mam aj ja

dracica0000

Ahojte poradi my niekto. Z priatelom sa milujeme nezroby sa do mna aje mimo. Ale uz tyzden mam tvrde brusko moze byt to ze som tehotna? PRoSIM O RADU