zalievana kava

RNG

Minuly rok som,bol na kavovej plantazi(Dominica), domorodci pestuju kavu na vyvoz. Prazia ju len pre obcasne navstevy turistov.
Sami piju hlavne pomarancovu stavu, vodu a Coca colu.

agina

No prave, to mi nie je jasne...vsetci ti zdivoceli domorodci hltaju kavove zrna, resp kavovy prasok a v zivote nepoznali, co je to rakovina.

leo

pre RNG:A moze miesto pitia kavy pomahat uzivanie Guarany,ktora obsahuje kofein?Je Guarana zdravsia ako klasicka kava?

RNG

Trochu dechtov+ trochu toxinov+(aflatoxin napr)+ trochu tazkych kovov+trochu pesticidov+trochu plasticizerov+trochu syntetickych farmaceutik+trochu oxidovanych tukov +atd= trochu rakoviny(25 % ludi zomiera na vysledok tychto "trochu"spocitanych.

Ked si nadavame do civilizovanych a rozumnych(homo sapiens nie len H.erektus), mali by sme sa toho konecne zbavit.
Nuz nie je to ale lahke, ked si pomyslim na taku dobru udenu klobasku alebo vyprazany rezen so zemiackami...

Adulka

To nejedz..... Zdravé to určite nieje. Ja som pila kávu tiež,teraz pijem už nie zrnkovu ale rozpustnu napr. Nescafé. A je to oveľa lepšie. Mňam.

agina

Sós z kavy drazdi zaludok. Ja som ale niekde citala, ze kava 3x denne je telu velmi prospesna. Ja ju ale aj tak nepijem.Nechuti mi to.