Biele skvrny na penise

Fabio

Je to mykóza penisu u mužov. jak sa chcete zbavit tých červených škvrn na žaludi a popraskanej predkožky. POMOZE VAM JEDINE KREM..MultiGyn Actigel krém

AmateuR

Ahojte, mám tiež problém so škvrnami, ale nie na predkožke. Skôr na mieste kde začína penis (teda nie v oblasti žaluďa). Mal som jednu a bol som aj na urológií a povedal mi, že to je obyćajná pigmetnová škvrna, ale po pár mesiacoch ich tam je okolo 5 a tá prvá sa do 2 mesiacov zväčšila. Už sa nezväčšuje, čo je trochu na úľavu. Dnes idem akurát znoa na urológiu, keďže nechcem ohroziť priateľku. Tak dúfam, že sa to konečne vyrieši.

rumburakovo

Osobne neznasam doktorov a vzdy cakam, az kym nie je naozaj zle. Ale s takymi pripadmi ako mate vy, by som nevahal ani ja. Takze v pondelok vsetci so skvrnami pekne k doktorom, inaksa to prehlbi a az potom bude dovod na paniku.

Aref

www.livedoctor.cz
Vyvar z repiku lekarskeho, framykoinova mast. Ak sa nehambis urologa, najlepsie zajst za nim a dostabes aj akusi vodicku na macanie.

ZnalecL

Všetkým bielym škrnám: Všetky biele (leukoplakia), špicato-výrastkovité (condylomata acuminata = papilomavírusy) sú nebezpečné lézie vlhkej kože a slizníc. Patria medzi pohlavne prenosné ochorenia (najmä papilomavírusy) a vyžadujú si neodkladné kožné alebo urologické vyšetrenie a liečbu. Na začiatku sú iba povrchovými, dobre liečiteľnými léziami, neskôr PROBLEM!

3xxx

dobrý den, tak isto mám problém s bielymi škvrnami na predkožke, mám pocit že sa to postupne zväčšuje... myslím si že sú to pygmentové škvrny, je mi to nepríjemné, a chcel by som sa toho zbaviť, vie mi niekto poradiť niečo účinné ? má s tým niekto skúsenosť ? prosím kontaktujte ma na e-mail: patulQoo_BA@azet.sk

blackout

ahojte mam takyto isty problem prve sa mi zjavil na predkozke taky malicky a teraz mam aj na zaludi ... neje to moc vidno zatial len malo .. ako sa toho zbavim? moc sa bojim

radko

mam biele flaky na penise zo zadnej strany.vyzera to nieco take,ako pigmentove,ako to uz ostatny spominali.neviem ci stym mam ist k lekarovy,alebo ci je iny sposob ako sa toho zabit.dakujem za odpoved.napisete mi na email.cawes