Zvysena teplota

RNG

Moj pristup k skriqabaniu hrdla ci zdurenym uzlinam je rovnaky-zautocit na mikrobialne aptogeny, nedat tomu moznost sa vyvinut.
Na virusy ester C(1g za hodinu, minimum 1 den)
Na bakterialne GSE(15 kvapiek do 1/2 l vody(caju...)
extrakt z olivovych listov(3x1 gram 15% oleuropein)
Pri kasli 3x300 mg oreganovy olej.
Tak odrazim 95% nakaz najmenej.

livia25

ivka, u nas bolo asi 25 stupnov, nezijem na slovensku a momentalne mam prazdniny, nuz a doma si nastavim klimu na primeranu teplotu. Dakujem tebe aj ethel za rady. Konecne sa ochladilo aj na sr, nasi vraveli, ze to bolo hrozne. Aj ja mam taky pocit, ze som sa trochu prechladila v tom vlaku, bolo tam ako v mraznicke. Snad mi to prejde.

livia25

Moja normalna teplota je 36,8. Naposledy som si ju merala asi pred 4mi rokmi:) Vtedy som mala anginu. V sobotu sme sli klimatizovanym vlakom a bola mi tam priserna zima, drkotala som zubami, mali zapnutu klimatizaciu na plne obratky. Teplotu ma napadlo odmerat si teraz preto, lebo mi je teplo. V spalni mame teplejsie ako v obyvacke, takze tu nie je nejak specialne vychladene. Mohlo sa mi "nachcipanie" zo soboty prejavit az teraz? Cosi take sa mi stalo, ked sme s ockom v najhorucejsich dnoch mali vybavovacky v meste, v aute sme mali pritom klimu.

Ivka 1

Áno veľa ľudí už ochorelo pri zapnutej
klíme. Hlavne pri prechode z vonku do
klimatizovanej miestnosti a naopak.Kľudne to môže byť dôsledok tej
soboty. A čo včerajšie teplo si ako zvládala?

livia25

Moja normalna teplota je 36,8. Naposledy som si ju merala asi pred 4mi rokmi:) Vtedy som mala anginu. V sobotu sme sli klimatizovanym vlakom a bola mi tam priserna zima, drkotala som zubami, mali zapnutu klimatizaciu na plne obratky. Teplotu ma napadlo odmerat si teraz preto, lebo mi je teplo. V spalni mame teplejsie ako v obyvacke, takze tu nie je nejak specialne vychladene. Mohlo sa mi "nachcipanie" zo soboty prejavit az teraz? Cosi take sa mi stalo, ked sme s ockom v najhorucejsich dnoch mali vybavovacky v meste, v aute sme mali pritom klimu.

Ivka 1

Najrizikovejšie sú teploty 37,l - 37,5,
keď pretrvávajú bez zjavnej príčiny.
U Teba môže ísť o začínajúci zápal hrdla, koľko už máš takú teplotu? A čo
tá klimatizácia? Je Ti zima alebo teplo?

ethel

za zvýšenú teplotu sa považuje tax od 37.Pokial ťa škriabe hrdlo,je možné,že začína nejaký zápal,zajtra budeš múdrejšia,ak teplota vystúpi.Zatial si môžeš kloktať slanú vodu,prípadne nejaké cmúalcie-tantum verde...