Brcucho, acto to brucho....

Príspevok v téme: Brcucho, acto to brucho....
rybač

čawte som 14 yr chalan a mam problem s bruchom .. je velkééé !!! aešte nieje pevne ale vysí !!!
minuly rok som začal cvičiť a schudol som asi 20 cm na bruchu za cca 3-4 tyždne... teraz som začal znova cvičiť.. vydržim skoror raztolko ako minuly rok myslim cvičenia a tak mi prosim držte palce aby som čim skor schudol dalšich 20 cm... :) inak keby to niekoho zaujimalo tak moj denny plan je že rano vstanem tak cca o 7.00 a dam si 20 sklapačiek a 60 takych tych že dvihnem nohy a dvyhamm sa ako ked robite brušak.. no viete ... potom asi o hodinu sa najem ale pozor nie vela stači par platkov nejakeho slamu alebo čo si zvolite to je jedno ako to bude v malej miere.... potom dlšie cvičenie je tak cca o 11.00 najpr 30 sklapačiek a 60 tych že nohy hore, stacionar aspon 5 km musite ist čo je cca 100 kalorii, beh na mieste take 2-3 minutky a potom sa zasa vratime napostel a 30 sklapačiek a dalšich tych 60...
toto iste zopakujem aj poobede o takej 16-17.00 a ešte k obedu... zase dajte si iba jednu porciu hocičoho hlavne aby bola jedna a nie velmi velka... a na večeru už niiiič !!!! a po cely den pijem iba mineralku a ked sa vam večer nebude chcet spať že budete mať poriadne natiahnute brucho tak si tie cviky jednoducho zopakujte :)

elwin

a este som chcela povedat - pokial to brucho stale visi tak to je tym ze svaly, ktore si nadobudol stalym cvicenim su skryte pod vrstvou tuku

elwin

oo ano ta salama skutocne pomaha k tomu aby si schudol... a zvlast na bruchu... mozno si schudol 20 cm ale dalej uz podla mna nepojdes pokial nezmenis stravovacie navyky - co sa tyka tvojho "uzasneho" sposobu ranajky salam, obed nieco male a vecera nic + pomedzi to mineralka, tak to je taky blud ze az... salama a celkovo udeniny su to najhorsie co ludstvo vymyslelo, ziadna nutricna hodnota, vitaminy, enzymy, proste nic; iba samy tuk, muka, voda, farbiva a neviem aky este humus... potom k obedu - tam ani niet co vytknut pretoze suhlasim s tym ze nieco male ale zase nie primale, najvhodnejsia je kombinacia cerstva zelenina + skrobova potravina ako napriklad cestovina alebo zemiak alebo zelenina + ryba alebo nejake chude maso; ja v zasade maso odmietam takze volim zvacsa prvu alternativu ale ani to nie je vyhra kedze uplne najlepsie je ked sa je samotna zelenina a ovocie... takze tak no a k veceri - zase ovocie a zelenina, popripade obilnina... a este k tej mineralke - mineralne vody obsahuju anorganicke latky ktore nase telo nie je schopne spracovat takze sa nam ukladaju v crevach cim dalej tym viac a to sa tyka aj obycajnej H2O... takze mineralky vylucit, nahradit vodou a v lepsom pripade, pokial dennu stravu tvori zo 70% potrava bohata na vodu cize ovocie a zelenina, tak dodatocne pit ani netreba..