moj rozvedeny priatel

Príspevok v téme: moj rozvedeny priatel
amalka1

Ahojte! Mam priatela, velmi ho lubim a nechcem sa ho vzdat. Trapi ma to, ze je rozvedeny. Nema sice deti a dokonca ma vybaveny aj cirkevny sud, mna ale trapi, ze ak by som s nim ostala pre neho by to uz nebolo prve manzelstvo a myslim ze by to uz nemal take krasne ako so svojou byvalou. Bol s nou 11 rokov. Teraz uz neudrziavaju kontakt, deti nemali a on uz minulost uplne odstrcil a chce zacat odznova. Ak viete, poradtte mi, aby som sa prestala trapit a rozmyslat nad tym ake to mal on vsetko pekne so svojou byvalou predtym ako sa rozviedli. Inak ja mam 21, on 32, ale vekovy rozdiel ma netrapi. Vopred vdaka. Je pravda, ze my mame krasny vztah az na toto moje trapenie, ked si vsetko predstavujem.

Soraja

amalka1 kasli na jeho minulost s tym nic nenarobis, radsej s asustred na vasu buducnost. Ved uz je rozvedeny, tak co riesis. Nevadi, ze uz ma jedno manzelstvo za sebou, aj take veci s astavaju, ze sa ludia rozvedu. nerozumeli si,alebo mali ine porblemy, teraz je s tebou, to je najdolezitejsie. Tak si to uzivaj plnymi duskami ten vas vztah a na minulost kasli, dolezita je pritomnost a buducnost

lillly

Tiež mám rozvedeného priateľa, má dokonca aj dcéru, s ktorou sme pred chvíľou boli. Minulosť neriešim, je mi jedno čo a ako bolo s ňou, teraz som tu ja a teraz je toto. Kaziť si prítomnosť minulosťou alebo budúcnosťou je niečo, čo odmietam. Život sa proste vyvíja a mnohé veci nevieme ovplyvniť...

amalka1

ono to bolo krasne dva a pol roka, kym ona nevstupila do nejakej sekkty a nenasla si tam muza, za ktoreho je teraz uz vydata. Ale nemusite mi uz radit. Ja ho milujem, aj on mna a toto mi v podstate nestoji za to trapit sa.