menenie kondomov

Príspevok v téme: menenie kondomov
jana j

Chcela by som sa opytat ako je to s menenim kondomov pocas sexu.Existuje realne riziko otehotnenia, ak sa milujeme druhykrat za sebou? Mozu sa sperie dostat na povrch kondomu pri jeho nasadzovani? Pocula som, ze je to riskantne, aj ked sa priatel predtym poriadne umyje. No podla mna spermie nepreziju dlho na vzduchu a uz vobec nie po umyti mydlom. Moja znama vsak tvrdi, ze takto sa stala mamickou dokonca dvakrat... naozaj neviem..

denisa

Po sexe ist na zachod, osprchovat, poriadne umyt ruky aj muzstvo (moze byt mydlom), poriadne oplachnut (aby sa odstranilo mydlo, ktore moze poskodit kondom), opatrne nasadit kondom a smelo dotoho...

miso

Ked sa umyje mydlom nie je sanca, aby potom spermie zili. Kedže mydlo je sodna alebo draselna soľ karboxylovej kyseliny spermie hneď zahynu ked sa dostanu do takehoto prostredia. Podobne je to aj pri sexe ked by sa do Teba partner spravil. Prve spermie v posve zahynu akonahle sa dostanu do styku so stenou sliznice. Az nasledujuce mozu potom oplodnit vajicko. Je to z toho dovodu ze je v posve kysle prostredie aby sa tam nemnozili cudzorode organizmy. Pokojne mozes pokracovat ked sa partner umyje a na suchy penis si navlecie novy kondom.

meili

Janka, po umyti by sa nemalo nic stat, nie je sanca. Takze bud ta znama strasi, alebo sa stala mamickou za inych okolnosti.