Ako schudnúť na váhe nadobudnutej antidepresívami

Lulu2011

beriem vyse dvoch rokov a nepribrala som, zacala som sa viac zaujimat o stravu, niektore druhy mozu zvysovat chut do jedla, preto priberaju jedla pri brani antidepresiv, napriklad taky setralin zvysuje chut do jedla, treba najst len vhodne antidepresiva a samozrejme, obmedzit pecivo, sladkosti, cvicit :)

smajdinka

Dobrý deň,

nie som odborník, ale neverila by som doslova tomu, čo tvrdia lekári. Podľa mňa (a nielen podľa mňa, ale stačí si čítať rôzne príbehy premien žien) je veľa o nastavení mysle. Ak sa rozhodnete schudnúť a naozaj vynaložíte aj nejaké úsilie (čiže úprava jedálnička +cvičenie), neverím, že sa to nepodarí.
Skúste sa napríklad zapojiť do tejto výzvy fitshaker.sk.
Prihlasovanie končí dnes o 16tej. Beží to už asi 3.ročník a naozaj tam ženy dosahujú výsledky. Super na tom je, že cvičíte z pohodlia domova, netreba vám k tomu nič špeciálne a navyše máte videá o stravovaní priamo od výživovej odborníčky.

Kykyna

Skúste sa poradiť z dr. Albertovou je to psychologička ktorá sa venuje prírodnej liečbe. Ja sa u nej momentálne liečim s obezitou možno by Vám vedela pomôcť.

tttttttt

Prosim Vas najde sa tu niekto kto pocas uzivania antidepresiv pribral nejakych 15 az dvadsat kilo a po vysadeni tych 15 kg islo aj dole? Ja som bola vzdy chuda a vplyvom tychto liekov som pribrala 15 kg a pred mesiacom som ich vysadila,zatial mam dole 3kg.Prosim ak je tu niekto taky aby sem napisal,velmi ma to trapi.

sanyyy

ja tiez beriem antidepresiva aj lieky na ukludnenie a tiez som hrozne pribrala, ale bojim sa schudnut, ze sa mi vratia tie priznaky ktore som mala predtym vracanie nepokoj atd...bolo to hrozne, ale aj teraz vyzeram hrozne tucna len to ze trosku som na tom lepsie, tak aj ja si myslim ze radsej byt tucna a stastna ako chuda a chora.

GOMBÓC

SMUTNÁ MARLUš chod za svojím lekárom psychiatrom,a povedz že chceš lieky za každú cenu vymeniť,lebo sa z každej liečba anti dep.liekmy sa nepriberá a ked Ti tvrdia opak tak sa nenechaj odradiť mám vlastné skúsenosti,vela zdaru

SmutnáMarluš

Ja už beriem asi štvrté antidepresíva a mám 170cm a 88kg a už som z toho zúfala.psychiatrička mi povedala, že zo všetkých antidepresív sa priberá.ja som už zúfalá, prosím pomôžte mi niekto.ďakujem

Summer_

Ja som tiez brala antidepresiva a pribrala som okolo 14kg. Ale to zase neviem ci z nich alebo z toho, ze som zacala jest /predtym som totiz mala anorexiu a bulimiu/ teraz ich uz neberiem a schudla som zatial spat 6kg za 2a pol mesiaca a nic som pre to neurobila. Ale inak je pravda ze tie ad su super, ja som sa aj vdaka nim dostala z problemov, mala som totiz strasne depresie a skoncilo to pokusom o samovrazdu.. dnes na take ani nepomyslim, zivot si uzivam a viem ze je krasny :)

sunie

ja beriem AD uz par rokov /dlhodobo cipralex a wellbutrin, najnovsie velaxin/ a pribrala som odvtedy asi 15-20kg. ono sa to nezda za rok 2-3 kg ale casom sa to nazbiera. stravujem sa zdravo az dietne, ked sa da cvicim ale vaha ide stale hore, uz som z toho niekedy na nervy. lekarka povedala ze je to z AD ale vysadit ich nemozem.