ako ju spravit aby sa nebala?

3martina3

pivna flasa? si normalny? a take nieco ako pretlak a podtlak a ine srandy z fyziky ti nic nehovoria? ved jej mozes ublizit. a si by som ta hnala...
ale k teme - ja som sa tiez neskutocne bala, ale nakoniec to vobec nebolelo.
Aj atmosfera narobi svoje - skus poharik cerveneho vinka na uvolnenie....nejaku kvalitku, nie krabicu

qiu

no neviem či pivná flaša je pre pannu to najlepšie riešenie... to sa jej potom ani moc nečudujem že sa bojí ktorá by sa nebála ked by jej chalan šermoval s pivnpu flašou pre nosom... radšej by som použila lubrigant a kedže je to jej 1. krát tak k nej bud extra jemný.

adamko

hmm tak to si pri mne sucha nebude...........lebo napriklad moja byvala tiez ked bola sucha tak mala moc rada ked som ju predtym spravil s pivnou flasou v ktorej bola voda no a potom bola vlhka a to poriadne..

qiu

ale to zas neni velká bolesť - teda niektoré to ani vobec nebolí... nech sa nebojí je to uplne v pohode ale nech neni suchá, lebo potom ju to bude vážne bolieť.

adamko

hmm ona na to chut uz vyjadrila viackrat ale ked som jej pvoedal ze ekd chces tka podme tak sa chudinka od strachurozplakalla ze ju to bude boliet

qiu

hlavne ju do ničoho netlač a počkaj až ked bude aj ona pripravená, potom to pojde aj samé a nebudeš jej musiť nijeko pomáhať