Opustena,neznesitelna.Samota

veronika

cítim sa podobne ako Vy cajka a bezmenna. U mna je to trochu ine. S priatelom mi vztah zacina akosi upadat a napriek tomu, ze mam priatelky sa k nim nedostanem kvoli mame ktora ma nechce nikam pustat. Mam takmer 18 a nemozem ist cez prazdniny doobedu do mesta na kavu s kamoskou. Nie je to nenormalne? a pritom stale robim to co mama chce. Tato situacia nema riesenie. Mama ma pusta len s priatelom. Myslim, ze ho uz nelubim, ale ak ho necham uz sa nedostanem vonku. Mama ho ma velmi rada. Je to na zblaznenie aj dnesny den je taky. Prichadzam o kamaratov, lebo sa s nimi nestretavam. Kto mi takto dohodi brigadu? nikto. A na inzeraty som uz skusala ozyvat sa a nic sa mi nedari, uz som nechavala zivotopisy aj vsetko mozne. Tak co mam robit? Ak mame ujdem vonku, vezme mi mobil a zakaze net a budem uplne odrezana od sveta. Vybera si teraz 2tyzdne dovolenky. Peklo na zemi.

zabka

ahoj..no ja tiez nemam robotu a to ma este na krku byvaleho ktory mi neustale strpcuje zivot dokonca mi chce zobrat synceka noj terajsi praiatel je ku mne raz taky a raz taky mam vela kamosiek ale nikto sa mi neozve proste sa mi ruti svet ale ako pise rng proste niekedy to tak v zivote je a nebranim sa tomu nastastie existuje internet ktory mi vsetkéo ulahcil je tu vela stranok kde si hladam pracu...alebo sa mozem s niekym zoznamit...s niekym si pokecat...vyrozpravat svoje problemy...proste aspon nieco... pomaha mi to hlavne teraz v tazkych chvilach a urcite to potom bude lepsie uz len to ze si sem napisal je dobry krok k lepsiemu mas tu vela ludi ktory stoja pri tebe vela stastia:-)

RNG

Zivot prinasa vselico. Zoberte to odomna, ja tu uz strasim hodne dlho. Clovek prejde casto aj cez roky doslova beznadejnosti a potom sa to napravi. Myslim, ze aj treba obcas trochu horsiu situaciu, inac by si clovek neocenil dostatocne dobru.
Ja hladim do buducnisti s optimizmom, hoci sa to nie vzdy splni. Ale celkove zivot je krasny, ked si vies ocenit, co ti prinasa.

kacka

Ahoj bezmena. Tvoj osud je podobny ako ma cajka. Skus pockat, kym sa cajka ozve a napise ti odkial pochadza. Bolo by to super keby ste neboli daleko od seba a urcite by vase osudy upevnili vase kamaratstvo.

bezmena

tak ja mam akurat brata, a ten ma vlatnych kamaratov,kamosky zo strednej su daleko, lebo som daleko dochadzala na strednu,kamosky tuna nemam lebo vsetky odisli alebo sa prestali so mnou kamaratit koli priatelovi, lebo ma obmedzoval a nechcel aby som niekam s nimi chodila...a teraz mam take povinnosti, pri ktorych som sama a nemozem odist nikam, proste neda sa to a niesom preberciva...a momentalne som sa po dlhom case rozisla s priatelom, lebo jemu zrazu uacali chybat kamarati a mna ku nim vonkunechcel brat, lebo ze naco..a zacal vymyslat vo vztahu, vsetko uprednostnila mna mal na poslednommieste tak sme sa rozisli...mala som iba jeho, teraz uz nemam vonkoncom nikoho..je to hrozny pocit..ano mam kamosky na nete, ale co z toho...to ta tiez raz prestane bavit..a su zdaleka, takze nemozme ist spolu ani na kavu, ani do fitka ani nikde..cize som sama ako prst a clevek ma pocit ze je na tom svete zbytocny...tie prebdene a preplakane noci a dni neprajem nikomu...

agina

To nemamte ani spoluziacky alebo surodencov??? Dost smutne...a co tak kamaratstvo na webe?? Taky chat je dobry, nie???A praca????Niekde treba zacat a nebyt velmi vyberavy.