BOZEEEE, PRECO EXISTUJU SUKNICKARI :(((((((((((

Príspevok v téme: BOZEEEE, PRECO EXISTUJU SUKNICKARI :(((((((((((
smutna babika

Myslim, ze nazov temy staci :((( preco su na svete suknickari? a preco trapia naivne baby? co z toho vsetkeho maju??? Prosim aspon jedneho suknickara, nech sa mi k tejto teme vyjadri, lebo uz to dalej takto nejde... :(((( bavi ich stale lamat srdcia dievcat a zvysovat si svoje ega? ale preco? urcite sa tu najde aspon jedna baba, ktora sa uz s nejakym suknickarom stretla, stalo sa vam, ze sa do vas zalubil? ako mam spravit, aby sa do mna zalubil suknickar, ktory sa zahrava s viacerymi babami naraz? potrebujem vase nazory a rady....za prispevky vam vopred dakujem

smutna babika

asi pred dvomi dnami, som mu konecne povedala, co si o nom myslim :) a ukazala som mu, ze nie som taka sliepka jak si myslel :) odmietla som jeho navrh na stretnutie a dostala som zo seba von, co som dlho musela v sebe drzat (svoj nazor na neho a na vsetko okolo nas) :) jednoducho so mnou prerusil vsetky kontakty...proste je koniec :(( a odvtedy sa mi uz ani neozval...ale ja som sa citila skvelo, lebo som sa konecne ukazala...ukazala som mu to, aka som v skutocnosti som :))) aj ked na neho stale myslim :((( priatelia mi hovoria, ze sa mi este ozve, lebo je to chlap a ked nieco chce, tak si za tym chlapec ide, no uvidime, zatial sa neozval, no ja v hlbke duse citim, ze sa ozve :) len dufam, ze zmeni svoj postoj voci mne.....a DAKUJEM vam vsetkym veelmi pekne za vase nazory, ak este mate nejake, tak si ich velmi rada precitam ;)

frontman

suknickari maju u bab dost velky uspech. vzdy sa najde nejaka, co si mysli, ze laska je o ziarleni a o nadeji, ze sa dotycny zmeni.
tipujem, ze ide o akusi zensku rivalitu, nieco ako dokaz toho, ze ty si schopna ho zmenit a ze si teda lepsia nez ine baby.
a az neskor (niektore) pochopia, ze je to o inom, a potom sa zacnu zaujimat aj o ostatnych chalanov.

elablue

Smutna babika,pises ze mas plno kamosov ktory by ta aj na rukach nosili tak robis velku chybu ze nikomu nedas sancu ale trepes sa za dajakym krasavcom co si ta vobec nevazi.Niekto potrebuje dostat facku od zivota aby si uvedomil co je v zivote dolezite.Vravim z vlastnej skusenosti.A este k teme suknickari,ja by som takemu chalanovi nikdy neverila.Je naivne domnievat sa ze ked ti povie ze ta lubi,ze uz je vsetko ok,ja nechcem nikomu brat iluzie ale suknickar bude vzdy suknickarom.Skor ci neskor sa opat prejavi.

john33

Suhlasim s fraisee.Je to o naivnosti, o hladani princov na bielom koni,napriek tomu,ze dotycna osoba vie,ze on je suknickar a ze uz pred nou vystriedal niekolko inych,aj tak si mysli,ze prave ju bude milovat a ze ju neopusti tak ako tie ostatne.Ale mozno je to aj o tom,ze sa v jeho spolocnosti citi byt docenena,vtedy neuvazuje nad tym,ze to bude trvat len kratko,hlavne,ze jej ostatne zavidia,akeho ma krasavca.Zial,ti muzi,ktorym ide o skutocne hodnoty,zostavaju nepovsimnuti.Suknickari vzdy mali a budu mat prednost a zeny o nich budu javit zaujem,aj ked budu stale vyhlasovat,ze hladaju serioznych,citlivych a rodinne zalozenych muzov.Je mi z toho fakt nanic.

lencok1

smutna babika mne sa nieco take stalo...moj chalan bol najvacsi fesak na strednej velky sportovec s dobrou postavou peknou tvarou a s nadhernymi hnedymi ocami...no a ako to byva vedel sa pekne zahravat s babami...jednoducho vedel ze dobre vyzera tak to niekedy pekne vyuzival...som s nim uz siedmy rok a uplne sa zmenil...zoznamili sme sa na diske...brala som to s rezervou, ale fakt je ze som sa do neho na prvy krat bachla...on to bral tak vseliako na zaciatku to sa mi priznal neskor...raz po jednej diske co som odisla skor ma "podviedol" s jednou babou...islo vlastne o jeden bozk...ja som mu odpustila lebo ho to mooooc mrzelo ze by ma mal stratit a vtedy si uvedomil ze ma veeeelmi miluje a odvtedy neexistuje pre neho ina...aspon to kazdy naookolo hovori, neda na mna dopustit, co sa tohoto tyka mu verim aj ked nikdy nevies...
no lenze niekto je suknickar do konca zivota...a musi si neustale zvysovat svoje ego...aj taki su a aj budu, az kym poriadne nepadnu na rypak...raz bude nejaku velmi chciet a ta ho odmietne tak koniec, dostane po nose a mozno sa uvedomi konecne...

fraisee

naivne baby si za to neraz mozu samy lebo su cele happy ze sa za nimi otoci nejaky kockos, su z toho cele nadrzane, hlavne ze novy objav ma najmodernejsi zostrih ale nezaujima ich jeho skutocne "ja". lebo ludi viac zaujima zovnajsok ako vnutro.

malinka

1.preco su na svete suknickari?

2.a preco trapia naivne baby?

3.co z toho vsetkeho maju???"

Odpovede:

1.aby sme si vazili dobrych chalanov
2.aby ich vyliecili z naivity
3.Zvysene ego a spolocensky status borca.

Preco s tebou zaobchadza ako s handrou? Lebo si to nechas, skusa co si moze dovolit a vidi, ze v podstate vsetko. A ze ho nechces stratit? Ved si ho nikdy vlastne ani nemala.

eurunka

No, poviem Ti, suknickar sa Ti dnes paci, zajtra nim budes pohrdat, bo v nom najdes slabocha s nizkym sebavedomim. Zbytocne sa s nim potrapis, bude ta podvadzat, to nepotrebujes. Vyhni sa mu zdaleka a straz si svoju cistu dusicku, poriadny chlap co sa vie postarat aj lubit spolocne deti je k nezaplateniu. Suknickar je slaboch to mi ver, moze Ta lubit ale bude ti raz na obtiaz, mozu ho pritahovat tvoje moralne hodnoty ktore on nema, ale nebude ta hoden, nebude.

lea

Ja som chodila s jednym chalanom, ktory neskutocne striedal baby a potom som pochopila, ze to robi, lebo ma jeden velky komplex. z maleho penisu. fakt malickeho. inak ten chalan vyzeral super. a takto si vlastne stale dokazoval aky je super. vzdy co najmladsie baby a najlepsie panny, aby ho s nikym neporovnavali. robi to dodnes. a to uz ma 30 rokov.

kačik

a co takto nenechat so sebou narabat ako s handrou a ukazat mu, ake mas hodnoty? bojis sa, ze "ho stratis"? podla mna ak uvidi, ze so sebou nenechas zametat a mas vlastny rozum, nie ako tie ostatne babiky, ktore sa mu podlizuju, mozno si uvedomi aka si fajn...z vlastnej skusenosti viem, ze ked si na chalana protivna a odmietas ho, nevsimas si ho, vtedy prejavi zaujem. chlai su od prirody lovci, chcu to, co mat nemozu, alebo co sa im zda nedostupne..a v kazdom pripade si VAZ SAMU SEBA, nikdy sa kvoli nikomu neponizuj a nenechaj so sebou zametat..urcite si krasna a skvela baba a toooolko super chlapov beha po svete :))