SYNDROM TOXICKEHO SOKU

sedmikraska

No neviem, tampony su omnoho pohodlnejsie a s tou zadrzanou krvou? Ved si ho kazde 4 hodky vymenim a aj pri vlozkach si z mnutra cela od krvi, navyse sa ti ta spina dostava aj do dalsich casti posvy a takto zostava len vo vnutri a potom ju krasne zahodis. V lete by som z vlozkou ani von nevysla-nechcem ju nat zaparenu :)samozrejme, ked sa niekomu z toho toci hlava nechto nepouziva, ale inak v tom nevidim problem.Na spinave ruky treba davat pozor, preto v kabelke nosim tampon s aplikatorom-keby nebolo kde umyt ruky

agina

Nie som zastanca tamponov, pouzila by som ho len vo velkej nutnosti.Napr. na kupalisku, pri mori, cestovanie, kde nemam moznost menit vlozku. Avsak pri prvej moznej prilezitosti hned vybrat a dat radsej vlozku.Je to sice nepohodlnejsie, ale urcite zdravsie, mozte mi verit.Takisto treba pri nich dodrziavat maximalnu hygienu.Ked ides zavadzat tampon, treba si riadne umyt ruky, ak mas po ruke intimne vlhcene obrusky, treba sa pretriet a takisto aj ked si ho ides vymienat.Bola by som nanajvys opatrna, hlavne teraz v letnych mesiacoch.

agina

Skvrnka a ostatne baby: vsetky reklamy na tampony nehovoria pravdu.Vsetko je to len biznis a z toho plynuce peniaze. Dnes uz nikto nepozera na vase zdravie, ale hlavne na svoj prospech.Opytaj sa ktora gynekologicka pouziva tampony a ci by ich predpisali a doporucili svojim dceram. Samozrejme, ze nie, pretoze vedia, o com to je.

ajus

no ja mam s tamponmy dobre skusenosti, mam 18 a pouzivam ich asi 3-4 roky neviem presne a nic sa mi zatial nestalo ... je to pohodlnejsie ako vlozka...ked si dam tampon tak nic necitimm... len ked ho mam dlhsie a mam silnu menustruaciu tak aj preteciem a tak si ho treba take kazde 2 hodinky vymienat ked mas silny menzes..ale ked som doma tak dam si normalne vlozku ale ja tampony pouzivam hlavne v skole a ked niekam idem...

skvrnka

AGINA, tak co mam pouzivat, ked musim chodit v bielom v skole a stale ked sedim tak preteciem, ked mam vlozku, a to mam dlhe, do pekla!!! Bola som rozhodnuta pret ampony, aj som si objednala vcera vzorku, no ale po tom co pises, sa bojim. Na OB stranke pisu, ze tamp.nezadrziavaju krv v tele. Boze ja uz fakt neviem. Asi nejlepsie by bola zvolit hysterektomiu:-)))

agina

Gina mozes s tym chodit na WC, popripade trciacu snurku si pridrz, aby si si ju neocikala.Tampony su vseobecne nehygienicke, zadrzuju v tele krv, ktora by mala odtekat. Sposobuje rozne zapaly vnutornych pohlavnych organov, napatie a tlaky v podbrusku.Mozu sposobit aj toxicky afylakticky sok, co znamena, ze ti moze sposobovat mdloby.

gina123

este 1 blba otazka...s tym mozem chodit na wecko ci to treba vkuse vybrat? lebo mne sa zda ze po wc je to dake napucane...a pritom je to tam dobre zalozene...tak ja neviem ...:-(

agina

Prejavuje sa to tym, ze ti z toho pride zle a odpadnes.Ak budete citit, ze idu na vas mdloby, okamzite to treba vybrat.