samopalovacie mlieko dove al. nivea?

jessika

dove je fajn,aspon nie je taky zlty ako ostatne a nerobi flaky,ale horsie je to ked sa prestanes natierat tak vtedy mapy po tele mas,lebo sa to nevymyva vsade rovnako,musis to riadne drhnut,hlavne na krku.ja sa akurat chystam kupit si ten loreal s rozprasovacom.

vibeke

mne sa urcite osvedcil DOVE. zhnedla som rychlo a hlavne bez flakov.je dobry na suchu pokozku.NIVEA ma napriklad vysusala a potom sa mi robili "mapy" po tele. ale smrdia vsetky rovako

lenka231

Ajoj. Mne sa osvedcili veci od Johnsna... onoo, kazdy samoopalovak ti bude smrdiet... tak podla toho uuuurcite nevyberaj

jhaa

prosim ktore mlieko samoopalovacie je dobre- nerobi flaky a normalne vonia pretoze nivea straaaasne smrdi:P ak take je vobec:) a ktory samoopalovaci krem na tvar je ddobry co s nim mate skusenostii? vdaka:)))

cica

ani dove ani nivea...najlepsie je od dermacolu..:) aspon pre mna bolo...no ale skoro ma to preslo asi po 2 tyzdnoch natierania..:P lepsie je solarium iked o to skodlivejsie :P

mima20

vyskusajte loreal,samoop.v spreji je super,staci sa raz nastriekat ako tam pisu a ako dlho to drzi,no proste perfekny...stoji okolo 300sk,ale oplati sa