schudnut 10 kil za mesiac...je to mozne?

darija

Ahojte.

10kg za mesiac je ozaj vela. Ale na druhej strane, ked som 1x drzala 90dnovku, tak som 1. mesiac schudla asi 7kg, druhy 4 a treti okolo 6+-. Takze realne by to aj bolo. Zdrave asi nie. K tej diete.... pos skonceni sa mi vaha drzala asi 6 mesiacov a potom sa vratili prejedacky a bola som tam, kde predtym. nastastie bez urokov. Potom som ju drzala s odstupom casu opat a schudla som nejakzch 13 KG za 2 mesiace, potom ma to uz nebavilo a je tomu takmer rok, co sa mi to drzi. Jem sice tiez ako po nebohom,ale aspon sa do toho aj hybem:)...ale stale to nie je ono, nadvaha stale sa usmieva na mna v zrkadle. Mam 172 cm a nejakych 72kg. Do leta (alebo aj skor ak to pojde) to chcem dat na vysnivanych 62 kg..alebo ked nie tak, aspon 65 kg. Znova som si 90dd zadelila, tak uvidime, ci aj dotretice zafunguje..a ked nie, tak uz mi len ostava nezrat a cvicit...alebo vzhrat v sportke a nechat sa kompletne poodsavat..:) drzte sa dievcata..

soto

ahojte mam 18 rokov meriam 180cm a vazim 100 kg mal som problemi so stitnou zlazou no uz som v potiadku a potreboval by som zhodit cim viac a za cim kratsi cas prosim poradte mi nieco ucinne vopred vdaka za odpovede

palonho@centrum.sk

sisa877

Zmena stravovania. jest normalne viac krat denne ale v mensich davkach a častejsie. diety si nanic. schudnes a mas to hned to mas spet. staci zmena jedalnicka, ako som uz hovorila + pohyb. tie sproste diety funguju na par tyzdnov a potom pride jojo efekt. a 10 kil za mesiac?? nie!!! staci ti 3-4 kila mesacne. 10 kil je vela. a budes to mat hned naspat. tak dufam ze som ti aspon trosku pomohla. aj ked som ti napisalla vlastne to , co ti tu kazdy hovori. a tá bjhki ma iba trosku pravdu. veceru si daj kludne kedy chces ale skus taku lahku. a a ked sa napijes na sladkost tak sa ti to v tele uklada. a tym priberas. ja ked zjem sladke, tak sa napijem asi pol hodinku neskor.:DD

katka34

Ahoj kleopatra,ja sama som chudla ,ale nie dietou,ale zmena stravovania,pitný režim,váhu si držím aj ked si dám sladkosť,alebo klobásku.Vôbec sa mi nepohoršilo zdravie,ale sa cítim ovela lepšie.môžeš mi napísať mail a poviem ti ako som to robila ja

Bjhki

Tak ja nejem po 17:00 , levo ja mam veceru o 16:30. A ked sa napijes po sladkosti tak priberies trojnasobok toho co si zjedla. A ked mi neverite je to vas problem. Namna to funguje, nemusi na kazdeho.

dana660xz

joj diety su na nic! vyskusala som hadam vsetky a vysledok? jojo efekt, pokaslany organizmus! zdrava strava+ cvicenie. je to jedina hoci nie jednoducha cesta.

Helus

mila kleopatra,diety na houby,cely zivot som nejaku skusala,zacni sa zdravo stravovat,a kila pojdu dole,ver mi mam to uz odskusane.

kleopatraaaa

Ahojte. mam 26 rokov , 155 cm vysku a 83 kg a chcela by som schudnut. Vsak mam s tym trosku problem ze som po operacii zlcnika ,mam celijakiju a alergiju na vseliake vyrobky. Od operacie som schudla 5 kg viac sa neda. Keby ste nahodou vedeli o niejakej diete aj premna dajte vediet . DAKUJEM ZA POMOC :)))