Ako spoľahlivo zistiť tehotenstvo?

Príspevok v téme: Ako spoľahlivo zistiť tehotenstvo?
lienka z

Dobré ránko.Patrím medzi zvedavé a nedočkavé bytosti na tejto planéte a chcela by som sa opýtať, či je možné už dva dni po styku zistiť, či som tehotná.
Nie som žiadna teenagerka, jedno tehotenstvo už mám za sebou. A teraz sa pokúšame o druhé baby. Možno mi niektorá z Vás poradí, či už sledovanie bazálnej teploty, alebo iné príznaky. Tehot.test sa dá tak cca po 5 až 7 dňoch od styku. ďakujem všetkým ochotným a kdesi v kútiku duše sa veľmi teším, ak to výjde...:-)

simonka285

Ahojky,cela by som sa opytat ci je daka sanca ze som v tom?s partneron uz druhy tyzden sexujeme bez ochrany a ide to do mna,sex mame pravidelne zvecsa a cem sa spytat kedy si mozem spravit test?lebo ze vraj prilis skoro to nemusi ten hormon hcg namerat
:-)

livka

ahoj viete mi prosim poradit? spala som s chlapcom a po doch tyznoch som sla k gynekologovi a rovil mi ultrazvuk a povedal ze je vsetko dobre..mam sa teda niecohobat zebysom bola tehotna?? dakujem za odpoved

baby

ahoj lienka.tak ja som mala prvy priznak asi ten ze mi meskal menzes, potom mi trochu rast prsia a tvrdli,mozno su tie priznaky odlisne u inych zien ale mne to zacalo takto.no a potom somsi spravila test a bol pozitivny aj ked ciarocka bola slaba a tak som ho opakovala po 48h a uz bola viditelna.tak vela stastia

lienka z

Ahoj baby. Tak mne robili ultrazvuk už v nemocnici. Nakoľko som sa sťažovala, že ma bolí v podbrušku, tak ma pre istotu hospitalizovali cca na 1 týždeň. Trocha ma stabilizovali a samozrejme absolvovala som tam niektoré také rutinné vyšetrenia, medzi ktoré patrí aj ultrazvuk. A robili ho aj preto, aby videli, či je plod živý, či mu bije srdiečko. Neboj, bude fajn. Len to nezanedbávaj. Radšej choď ku gynekologovi. Oni sú tu aj od toho, aby nám aj v takýchto prípadoch poradili a pomohli. A skús mi teraz Ty napísať, aké si mala prvé príznaky,že si tehotná a za ako dlho. Lebo ja som strááááááásne nedočkavá. Ale do nechdánených a takých plánovaných stykov ubehli len 4 dni. Ďakujem. A prajem veľa šťastia a krásne a zdravé bábo.

baby

ahoj LIENKA prosim ta mozes mi poradit myslim ze mam podobny problem ako ti v 1 tehotenstve lebo som si spravila test a bol pozitivny ale mam bolesti v podrubsku je to nebezpecne,a tiez som priblizne v 4 tyzdni, preco ultrazvuk...prosim odpis

baby

Ahoj moze mi niekto prosim poradit uz 2 tyzdne mi meska menzes a tak somsi spavila test ktory visiel pozitivny ale predtym ale stale mam bolesti v podbrusku,nie intenzivne a ja som si myslela ze mam zapal mechura lebo som chodila casto na toaletu,ale teraz po teste neviem moze to byt vazne a ohrozit tehotenstvo. Prosim poradte mi,dakujem

lienka z

ahoj Dita. ďakujem za odpoveď.
Čo sa týka môjho tehotenstva prvého, tak ja som vedela,že som tehotná už keď mi menzes meškal 3 dni. CCa na 5 deň som šla k lekárke a vravela som jej, že mi mešká. Ona sa ma opýtala, že či som si robila test. Vravela som, že áno a je pozitívny. Potom ma vyšetrila, potvrdila možné tehotenstvo ale pre istotu mi vzala aj krv a mala som doniesť aj moč. Prvý ultrazvuk mi robili cca v 4. týždni tehotenstva, ale to len z dôvodu obavy, lebo ma trocha pobolievalo v podbrušku. Držím Ti palčeky,aby Ti tehotenstvo prebiehalo bez problémov a aby si mala krásne a zdravé bábätko.

dita

ahoj, ja som tehotna v 6 tyzdni, test som si robila este predtym ako som si myslela ze dostanem menzes ale bol negativny, no potom menzes meskal uz pat dni a test mi vysiel pozitivne. myslim ze test je vhodne robit az ked ti meska menzes , uz po prvom dni vynechani by ti mal ukazat spolahlivy vysledok. a mozem sa ta opytat ked uz mas jedno tehotenstvo za sebou, kedy ti robil doktor prve vysetrenie a ultrazvuk? lebo ja som k nemu prisla , on mi iba urobil este jeden test, povedal ze som v piatom tyzdni podla datumu poslednej menstruacie a povedal aby som prisla az o mesiac, ale to je neskoro, si myslim ze krv a moc a nejake vysetrenie by mal urobit hned .