Nechcem strojcek na zuby!

Príspevok v téme: Nechcem strojcek na zuby!
zufala

za mesiac by mi mali dat strojcek na zuby ...MAm z toho hrozne depresie,moj zivot u nema zmysel ved mam 14 astratittakto najkrajsie roky?myslim ze ak ho budem mat radsej sa zabijem.. a mylsim si ze so strojcekom nebudem mat ziadnych priatelov a budem stale pocuvat opovrzlive narazky spoluziakov...Radsej by som mala krive zuby.Ide o to ze jeden horny zub mi vyrasta z dasna...Myslite ze ked poziadam zubara aby mi ho len vytrhol a nemusela som nosit strojcek bude suhlasit ..?je to surne pls HELP

zuzic

zufala ked ho nechces NEDAVAJ SI HO. mala som 14 a zatala som sa jak mulica ze ho jednoducho nechcem.povedala som to mame aj zubarke a oni somnou sni nepohli. zuby mi rastli z dasna a radsej som si dala vytrhnut trvale vedla aby mali kde ist. dnes mam 15 zuby mam uz skoro rovne a som rada ze som ho odmietla.v skole to bude horor ver mi./ak mas aspon tak zly kolektiv jak ja spoluziacke sa furt smiali za strojcek/. ale zase su tipy ktorym to vyslovene svedci ale tych je malo

alz-bee

gnikol84: ale mozno tym, ze tato stara tema teraz vyskocila medzi aktualne si tie prispevky precita nejake dievca, ktore to tiez trapi a aspon jej to pomoze:))

gnikol84

alz-bee....dobry postreh:)))) ja tapa, ja som si ten datum ani nevsimla:)...a sa tu snazim odušu:)...tak niic...:)

nikol84

ZUFALA,pre boha preco robis z toho taku tragediu?!?..ved to nic neni...ja som mala 14 a dali mi strojcek a nevedela som o tom, ze som sa zverila do ruuk takej "odbornicky" ze kvoli nej som nosila ten strojcek 4 roky (lebo nevedela co robi) apritom mi zuby este viac pokazila ako som mala predtym..tak som isla k inej zubarke, ona mi znovu dala strojcek a za 14mesiacov som mala zuby v poriadku, velmi peknee a moc to pomohlo..teraz uz ich mam velmi pekne a vela ludi mi ich chvali...a zvyknes si na to za mesiac, neboj, zvykne tak na teba aj tvoje okolie a kamosi a uz si to ani nebudes vsimat...ved to nekradnes, za to sa nemusis vobec hanbit...uvidis potom uz budes mat radost, ked uz ti daju dole a budes mat peknee zuubky...oplati sa, fakt...tak nebud smutna kvoli tomu a chod dotoho..

AlexFizz

Pre hladna; mozes jest vsetko, len je dolezite potom si dobre vycistit tie priestory medzi zubami a strojcekom, vies. Ak mas teraz bolesti, to prejde za kratky cas a potom mozes vsetko. Asi by sa nemalo nieco, co je veeelmi lepive (existuje cosi take vobec?!), a co by mohlo ohrozit drzanie strojceka na zuboch. Inak v pohode. Mozno nie moc veci, co maju tendenciu ostavat medzi zubami. Ale to je skor o sposobe, ako ich jest. Ja, ked som mala strojcek, som si nrp. jablko krajala a tak dalej.

AlexFizz

Ahoj;) Ja som mala fixak cca v tom istom veku, trosku mladsia. V dobe, kedy to u nas nebolo. A vies co? NIKTO a NIKDY sa mi neposmieval, spoluziak, co sa mi pacil, si to vsimol asi za mesiac a pol,co som ho nosila (strieborny) a super bonus,naucilo ma to umyvat si zuby! :) Vazne, je to v pohode, a dnes je to bezna vec. Nemaj strach a zivot nestrati zmysel, budes mat potom rovne zubky a uvidis, ako to uleti! ;)

kidi.d

Ahoj moja.Ked mi mali dat strojcek tiez v 14 tesila som sa ako sa mi budu zuby postupne rovnat:DJassne prwe mesiace su nezvyk nerada otvaras usta hanbis sa prehovorit ale to casom prejde.Ja som mala welke stastie a ziadne stupidne narazky so strojcekom na mna neboli:Dco ma tesi...O mojej zubarke si myslim ze neni az taka odbornicka a malo jej doverujem ale co uz.Budem si musiet este naky cas pockat kym mi ho daju dole:DDRZI ma nadej ze raz budem mt krasne zubky:Ddufam!!!

hladna

ja mam tiez strojcek a to len par dni. moze mi niekto poradit ako mam s tym cudom v ustach jest? co mozem a co nie? pretoze vobec mi nevadi, ze ho mam a som dokonca rada, pretoze sa tesim na rovne zubky, ale z toho jedla som zufala. stale mam na nieco chut, ale vacsinou su to veci, ktore treba kusat. neviem ako vydrzim tie dva roky.