BRADAVICA NA STOPKE. AKO JU ODSTRÁNIŤ ??

Príspevok v téme: BRADAVICA NA STOPKE. AKO JU ODSTRÁNIŤ ??
sofka

Poradte mi prosím s bradavicami. Mám ích na celom krku a hlavne jednu velkú v podpazuší. Dosť mi vadí pri nosení podprsienky. CHcem neaku radu z domáceho receptára, lebo keby som mala každú chodiť odstraňovať tak tam strávim mesiac zo života. Má to takú stopku a na nej je akoby divé mäso čudného tvaru. Ani neviem ako sa to volá. Ďakujem

Adidda

Ahojte , práve som sa krásne bezbolestne zbavila bradavice-vyrastku na stopke.Lekar mi chcel pichnut do toho a potom odstrihnut, alebo odrezať , hneď som to zamietla a podviazala silno a za par dni scernala a krásne odpadla! Všetko bezbolestne :-) ked si predstavíme , co by mi robil lekár s tým..... Brrrrrr!

sofka

Ďakujem za radu!!! Aj mne to lekár kázal podviazať. No neodvážim sa to, lebo tá čo ju chcem dať preč tak má takú hnedú farbu, ostatné sú farby kože. Tie asi skúsim sama

alex05

Sofka, moja kamoska bola s niecim podobnym u lekara a ten jej len tak mimochodom povedal, ze si to moze odstranit aj sama - podviazat nitkou a nechat tak, ono to vraj samo odpadne. Ja som mala podobny problem, bola som vtedy v zahranici a na brade mi vyrastol taky cudny utvar - bradavica. Nevedela som co mam s tym robit, vyzeralo to nepekna a kazdy po mne kukal. Jedna pani mi vtedy poradila olej z cajovnika. Potierala som si to tym olejom a bradavica mi nakoniec zmizla.

agina

Sofka, niektore bradavice ti moze aj kozna odstrihnut, ale ktore su to, to uz urci ona.Taketo bradavice maju vraj ludia, co maju problem so zaludkom.

dada

myslim, ze iba koziar ti to moze odstranit... mala si tam zajst skor a nie az ked sa ti premnozili... je to virusoveho povodu...