Rezanie ruk - koli trapeniu

Príspevok v téme: Rezanie ruk - koli trapeniu
Evuliatko

Mam jeden velky problem ,moj kamarat ma 21 rokov prezil toho uz strasne vela ,sklamania trapenia no teraz to uz asi naho bolo prilis vela a zacal si ublizovat koli jednej babe co ju mal strasne rad .. ale prestali sa po case rozpravat a prerusili medzi sebou kontakt, proste velmi komplikovany pribeh ale to nieje dolezite .. ten problem je nasledovny ... z toho velkeho trapenia si zacal rezat ruky , vravi ze mu to robi dobre,uvolnuje ho to a neviem este co .. pocula som o tom ze je to naozaj tak,fyzicka bolest je vacsia tak nevnima tu svoju dusevnu... rodicia mu nato prisli ale slubil ze stym prestane ,aby ho nezobrali na liecenie.. ale zacal si rezat nohy ... len teraz sa mi stym priznal, strasne sa o neho bojim .. prosim poradte mi co mam robit ... ako ho mam presvedcit aby to nerobil,ked som mu pohrozila ze to poviem jeho sucasnej babe mi vyvratil na oci ze ked to spravim mozno ho necha a bude sa este viac rezat .. vie niekto prosim vas ake choroby to sposobuje? cim sa moze nakazit ??? proste nieco co by mi pomohlo presvedcit ho aby to nerobil .. nechce zomriet ..len zmiernit svoju bolest tym ze sa reze :( chapem ho ..ale aj tak nieje to normalne,nechcem oneho prist .. PROSIM POMOZTE MI !!!!