JE TO ORGANUZMUS??

Príspevok v téme: JE TO ORGANUZMUS??
she

neurobim sa nijak,inak iba vo vani pod prudom vody..ale aj to neviem ci je to orgazmus...prud vody mi ju masiruje,a drazdi klitoris asi 5 min,a potom zrazu citim ze mi je strasne dobre..ale to trva mozno 5sekund,.potom mi zacne stahovat muslicku,a ja sa musim rychlo odtiahnut....je to kratke..ale nevystriekne mi nikdy..je to,alebo nie??

she

picasso...oto som sa uz pokusala..ja tam vzdy vchadzam stou zamienkou..ale tak raz sa mi to isto podari..a to namiesto toho pocurania bude ejakulacia???ked sa neodtiahnem??

picasso

tak to mas urcite orgazmus ale mala by si vyskusat ked to ide na teba ze uz uz sa pocuras neodtahuj ale pokracuj sak si vo vani namiesto toho aby si pocurala budes mat zensku ejakulaciu.

she

baaara..mam 15..takze o sexualnom partnerovi,zatial len snivaat..:))..takze je to orgazmus?no waaaaaaw....Ale vies co je zaujimave?ze rukou nedosiahnem ani tolko..picasso..ked mi to stahuje chce sa mi curat..a na konci musim vecsinou aj na zachod utekat..hm preco??

baaara

a kolko mash rokof??? vyzera to ze nemas nijake skusenosti..a inak to ze nevzdychas nieje problem...ja tiez vzdycham len pri mojom partnerovi a nie preto lebo sa mu to lubi, ale preto, lebo som tak uvolnena a jednoducho je to super...uvolnim sa...aleee ked sa sama robim tak nevzdycham...taze podla mna to ziadna chyba nieje..aaa zazivas orgazmus..to co si napisala a popisala je naozaj orgazmus..alee myslim ze si nemala ece sexualneho partnera teda ece len uvidis co to naozaj orgazmus je :-)))

she

ked som pod sprchou vzdy to robim..a vzdy si poviem..pojdem do konca..aj ked mi to stahuje..ale nie..vzdy sa odtiahnem..neviem preco,to tak divne mam

fakt?

vazne to je orgazmus? ja som este v zivote nejaky nezazila aspon som si to myslela, lebo aj ked som si parkrat robila rukou tak som citila to iste co "she"...bolo mi strasne prijemne ale netrvalo to dlho a potom mi ju stiahlo.