cinske topanky

GiovanniX

na tu otazku ti neodpoviem,Obe su kozene,jedni klasicke botasky,na prechadzky,rekreaciu a druhe su take uzke,osobne ich pouzivam pri soferovani,ale aj pri vsetkom inom,skor o dizajn mi islo a samozrejme kvalitu:).Navstiv predajnu Nike a vyskusaj si ich zaradom a zistis ze aka sa ti hodi.Samozrejme aj dalsie budu Nike,ale pokukujem po bielych pumach na volny cas:D

GiovanniX

lost vyskusaj nike,a potom nam sem hod recenziu,mna este nesklamali a mam ich momentalne 2 pary funkcne:D no na jednej topanke uz tiez pocuvam take zvuky od trenia ked chodim,ale tak nesetril som ich a mam ich vyse 2 rokov,cize ciny by som vystriedal aj zo 5 minimalne za ten cas.Okrem toho nie je poznat opotrebenie.

lost

a som si len tak z haluze skusil na tenis aktivitu adidasky za 60-70 eur, tiez stoja za velky prd...
(nepohodlnejsie ako tie za 130) a vyzeraju ako "zlepene", su proste take... proste ako cinske, len s tym ze maju o dost slabsi zapach ale ta kvalita, NIC MOC!

lost

No ja mam adidas botasky za 125 (zlacnene z 139 ci kolko), tie super moderne bezecke... po 3 mesiacoch CHODENIA na chodniku su uz take ze zvucne ak je mokro, a po druhe je citit ze uz je podrazka "stlacena", cize stacilo im tak 300km a su polomrtve... cize ani tie znackove a drahe nestoja za vela..

GiovanniX

dnes uz clovek kupi lacno kvalitne znackove topanky,vdaka internetu,alebo deichmannu u nas.O tych 10-20€ dam radsej viac a viem co kupujem ako dake no name kupim,ktore mi ani poriadne nesedia na nohe.