"Bolaky" na hlave

RNG

po slovensky vredy(furunculus), jedno z infikovanych telesnych smetisk, okrem operacie a vycistenia sa da odstranit iontoforezou striebra alebo enzymaticky, pripadne s pomocou extra jodu, ako som spomenul pri roznych inych nefunkcnych utvaroch(cysty, myomy, polypy, hrcky...)

jajenka

To sú forunkuly, nie je to nebezpečné, je to estetický problém, mne to vyrezali na chirurgii a mám pokoj :o))) Veľa šťastia

nedve

Ahoj krasava, ja som mala na hlave tiež takú jednu vačsiu a z nej sa mi vytvorili aj na krku, asi 8 som ich mala spolu. Chirurg mi ju na hlave vyrezal, a ukázalo sa , že to bolo ložisko tých ostatných. Odvtedy mám pokoj. Papa

krasava

agina, ten moj je krasny muz a keby si videla, aku ma prekrasnu lubeznu tvaricku. Pokozku na nej ma velmi peknu, neviem, co sa mu take veci robia na tej hlavicke:((( O strave mi prosiiim nepis:) Stravujem ho dobre, ma trochu zvyseni cholesterol, tak mu varim same light veci. Raz som mu aj povedala, ci nechce ist na kozne, nic na to nepovedal, chudatko. Niekedy nema vobec nic, take zle to asi este nemal. Z coho to moze byt?