Ktorá špirála je najlepšia?

divoska222

chcela by som poradit nejaku dobru spiralu na vytacanie mihalnic...nejaku lacnejšiu...teraz mam od Rimmel London extra super lash ale ta mi nepomaha a mihlanice mam rovne.Dakujem :)

Felia

..ja mám teraz sexi curves od rimmelu a som celkom spokojná. Síce veľmi nevytáča ale oddeľuje a predlžuje dobre. Ja mám extrémne dlhé dolné mihalnice a keď si ich zvýrazním tak je to fakt super.

usmev :)

dievcata? a co tak ta ruzova nevodeodolna Define a lash od maybelline? chystam sa bud na nu,alebo na novu zelenu rimmelku tu hold and bold curves...co myslite? mam celkom huste aj dlhe mihalnice,ale su take dake tvrde nepoddajne,musim ich natacat kliestickami aj tak nedrzia poriadne vytocene :( poradte

Eli-Beli

Prosím vás, mám veľmi krátke a veľmi riedke mihalnice. Vyskúšala som veľa značiek špirál.Najviac mi vyhovovala asi Avon Super shock a Maybelline The colossal volume express.Chcela by som vyskúšať sérum na rast mihlanic Dermacol Night Grow Lash Serum.Nemáte niekto skúsenosti s týmto produktom? Je dobrý?

lana334

podla mna natocene mihalnice moc nespadnu po define a lash...lebo na kartaciku sa zachyti malo farby...ale je to samozrejme individualne

Evurko

Ahojte,

Ešte som nenašla úplne super maskaru, ale naposledy som mala od Burjois na predľženie a zhustenie a bola som dosť spokojná, len po tak cca 1 mesiaci sa začala drobiť.Mala som aj jeden strašný kúsok, tak vás chcem pred ňou varovať. Išlo o Amway ARTISTRY, vôbec nepredĺžila, ani nezhusti a v prípade, že napr. snežilo, alebo keď sa nejak namočila a začala sa stierať, tak neskutočne štípala a boleli ma s nej oči. A to vôbec nemám citlivé oči.teraz by som asi vyskúšala ten Max faktor žltú, ale dosť ma odrádza tá krátka rukoveď, pretože oveľa lepšie sa mi maluje z dlhou a štíhlou maskarou.

Nikki232

Chcela by som sa baby opytat ci máte nejaká skusenosti so spirálou ELITE LASHES od Dermacolu? :) welmi by som ju chcela wyskusat ale chcem wediet aká wlastne je ...tak prosim was ozwite sa mi :P dakujem

mad.die

ja mam najlepsiu skusenost so spiralami avon a maybelline...teraz mam vibrujucu maybelline a je super. a z avonu super full