Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá špirála je najlepšia?

usmev :)

dievcata? a co tak ta ruzova nevodeodolna Define a lash od maybelline? chystam sa bud na nu,alebo na novu zelenu rimmelku tu hold and bold curves...co myslite? mam celkom huste aj dlhe mihalnice,ale su take dake tvrde nepoddajne,musim ich natacat kliestickami aj tak nedrzia poriadne vytocene :( poradte

Eli-Beli

Prosím vás, mám veľmi krátke a veľmi riedke mihalnice. Vyskúšala som veľa značiek špirál.Najviac mi vyhovovala asi Avon Super shock a Maybelline The colossal volume express.Chcela by som vyskúšať sérum na rast mihlanic Dermacol Night Grow Lash Serum.Nemáte niekto skúsenosti s týmto produktom? Je dobrý?

lana334

podla mna natocene mihalnice moc nespadnu po define a lash...lebo na kartaciku sa zachyti malo farby...ale je to samozrejme individualne

Evurko

Ahojte,

Ešte som nenašla úplne super maskaru, ale naposledy som mala od Burjois na predľženie a zhustenie a bola som dosť spokojná, len po tak cca 1 mesiaci sa začala drobiť.Mala som aj jeden strašný kúsok, tak vás chcem pred ňou varovať. Išlo o Amway ARTISTRY, vôbec nepredĺžila, ani nezhusti a v prípade, že napr. snežilo, alebo keď sa nejak namočila a začala sa stierať, tak neskutočne štípala a boleli ma s nej oči. A to vôbec nemám citlivé oči.teraz by som asi vyskúšala ten Max faktor žltú, ale dosť ma odrádza tá krátka rukoveď, pretože oveľa lepšie sa mi maluje z dlhou a štíhlou maskarou.

Nikki232

Chcela by som sa baby opytat ci máte nejaká skusenosti so spirálou ELITE LASHES od Dermacolu? :) welmi by som ju chcela wyskusat ale chcem wediet aká wlastne je ...tak prosim was ozwite sa mi :P dakujem

mad.die

ja mam najlepsiu skusenost so spiralami avon a maybelline...teraz mam vibrujucu maybelline a je super. a z avonu super full

Lucinka33

amexa, ja mam ten isty problem so spiralami. Mne drzali vytocenie hlavne spiraly od Max Factor, konkretne 2000 Calorie a Masterpiece Max. Mam teraz aj False Lash Effect, ale ta mi, zial, mihalnice narovnala. Je to skoda, lebo inak je to vyborna spirala, ale len pre ludi, co maju prirodzene vytocene mihalnice. Riesim to tak, ze si najprv dam nejaku vodeodolnu spiralu (lebo zatial mi vsetky vodeodolne drzali vytocenie) a na to pouzijem napr. tu False Lash Effect. Ale vodeodolne spiraly nechcem pouzivat casto, lebo vraj vysusuju mihalnice a aj sa zle odlicuju. Tak ak ma niekto tip na nejaku kvalitnu (nie vodeodolnu) lacnejsiu spiralu, co drzi vytocenie, dajte vediet :)

amexa

ja pouzivam dlhodobo Rimmel Extra Super Lash Waterproof, ale so starou kefkou mala taky rovnejsi tvar(ktoru si sanujem a do novej spirali davam staru kefku).
Dovod je jednoduchy- uz 7rokov pouzivam kliestiky na riasy a zatial vsetky ine spiraly mi ich spat vyrovnali. Proste natocis, nafarbis - vyrovnaju sa. Moze to byt sposobene aj tym ze je spirala prilis mokra. Kazdopadne vyskusala som uz vela spiral, a vyronavali vsetky. :( nemate s tymto neaku skusenost?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorá špirála je najlepšia? - Fórum - ZDRAVIE.sk