Sex v aute?

akinom007

Je to perfektne v aute! aspon mne sa to paci tak "natesno" a na mieste kde viem ze nas moze nieko zbadat:))
priatel sedi an sedadle sofera a ja na nom chrbtom opreta o volant:) sedacka je mierne naklonena nizsie...mne sa to velmi paci ale nam sa to da praktizovat lebo ja som malinka:)

vilaamalka

ja tiež s priatelom sexujem v aute len, hlavne ked je zle počasie, lebo nemame kde inde sexovať , cez leto este prirode sa da

viki105

Sex v aute je to najkrajšie čo môže byť!Tam vyskúšaš toľko polôh ako nikdy predtým. Posteli sa to nedá vyrovnať! Pokiaľ je človek mladý tak to auto odporúčam horšie to bude v tom vyššom veku =) a ešte čo odporúčam je sex v prírode number one!

Pac

je to uplne perfektna vec len treba mat velke auto abo skor zadnu cast auta musi byt velka aby si si stale nebuchala hlavu.Da sa tam vela veci robit pokial mate radi skusat nove veci.
Doporucujem aspon raz to vyskusat

jela

ked nemate kde, tak musi stačiť aj auto. a ja osobne milujem sex v aute. schovame sa na odlahlom mieste, hra hudba, najprv sa len bozkávame, potom sklopí sedačky / my to robíme len na predných/, pomaly ma začne vyzliekať.
Máme zrýchlený dych, s rukami sa navzájom dotýkame a hladíme. A ....
ale to už viete, čo pokračuje.

A to nie sme žiadny pubertiaci, ale dospelí ľudia. Ale raz týždenne sa s priateľom v aute milujeme. Prvýkrat, keď sme sa v aute milovali, bol ten najkrajší zážitok. Boli sme na jednej lesnej ceste, pršalo, dážď klopkal na auto, hrala pomalá hudba. Boli sme tam len on a ja a okolo nás vzduch naplnený vzrušením. Boli sme si taký blízky, ako jedno telo. A celé milovanie bolo strašne romantické. A potom ma len tak držal v náručí a ja som chcela, aby tá chvíľa nikdy neskončila. Ale bohužial skončila a preto si to opakujeme. Je to naše malé tajomstvo.

erwerewk

sex v aute je fajn akurat predvcerm som mala....je tam aj miesto celkom mne sa to tam paci ..a naj je robit priatelovi fajku ked soferuje =)