Zelený jačmeň pre zdravie

Príspevok v téme: Zelený jačmeň pre zdravie
Alternativa

Mladé jačmenné lístky podporujú optimálne fungovanie tela, pomáhajú telu, aby sa liečilo samo.
Obsah jednotlivých zložiek v mladých jačmenných lístkoch :
obsahujú 25x viac draslíka ako pšenica, ďalej 37x viac vápnika, viac ako 2-násobok horčíka, 5x viac železa a významné množstvo manganu a zinku. Nemenej významné je, že lístky obnovujú acido-alkalickú rovnováhu v tele.
Majú vysoký obsah vitamínov C, E, B1, B2, B3, B6, betakaroténu, biotínu, kyseliny listovej a pantoténovej, cholínu - príbuzného vitamínu B. Obsahujú viac ako 20 enzýmov nevyhnutných pre zdravý život. Majú vysoký obsah bielkovín. Obsahujú zložky likvidujúce voľné radikály a nevyhnutné na spracovanie mastných kyselín, veľa vlákniny, atď. Obsahujú veľa chlorofylu, ktorý je cenený pre protizápalové, dezinfekčné a deodoračné vlastnosti.
ÚČINKY :
·na spomalenie bunkového starnutia
.pri nadváhe. Nedochádza k okamžitému zníženiu hmotnosti, ale posilňuje sa funkcia štítnej žľazy, ktorá produkuje hormóny podnecujúce spaľovanie tukov, enzýmy na spaľovanie tukov
·proti zápche
·na zlepšenie krvného obrazu
·ako prevencia proti ukladaniu cholesterolu
·prevencia rakovinových ochorení
·prevencia obehových a srdcovocievnych chorôb, porúch pečene
.proti vnútorným i vonkajším zápalom
.zmierňuje artrózy, atď.

AK MA NIEKTO SKUSENOST S DLHODOBYM UZIVANIM ZELENEHO JACMENA, DAJ NAM VEDIET :D

jancecka

prosím vás, za ako dlho budem vidieť výsledky na pleti, keď som začala piť mladý jačmeň? už ho pijem týždeň a nič nebadám D:

ma a co?

dnes je tolko prostriedkov ako zyskat vedomosti ze az... a ak sa tomu dakto wenuje taq ix asi casom aj zyska a ma aj svoje predajne na doplnky vyzivi takze asi otom cosi wie...

eman

teraz bez urazky chcel som sa len spytat aky ma rnd titul, resp. ci vystudoval medicinu alebo co studoval... naozaj nechcem nikoho urazit, len cisto zo zvedavosti som chcel vediet s kadial berie svoje vedomosti

nikushenqqqa

Ahojte,chcela by som sa podelit o skusenosti s uzivanim zeleneho jacmena a chlorely.Zacala som pred dvoma tyzdnami,hlavne kvoli problemom s travenim,ktore sa mi zlepsilo o 100%, uz behom prvych dni...co sa tyka ceny,kazdy pripravok stal nieco okolo 800Sk,od ceskej firmy energy.Zacala som aj pravidelne cvicit a zrazu mam kooopu energie,takze velmi odporucam,s takymi viditelnymi a rychlymi ucinkami som sa nestretla u ziadneho potravinoveho doplnku...

LucijaKlara

je neaky rozdiel medzi jacmenom od firmy GREEN BARLEY je tam 120g, 40 vrecusok po 3g, co vystaci na tych 40 dni a cena je okolo 650 sk a medzi stavou z jacmena od firmy Green Way , kde je 180g. a stoji 2400sk ?

RNG

Ak sa zaujimas o moje obchody, najdes ich po strane tohoto fora, niekedy na spodu ako reklama Google, Doplnky vyzivy(RNG)

RNG

Pestra strava znamena z kazdeho trochu.
Spirulina a chlorella su podobme, ale kelp je velmi rozdielny. A rozne mlade travy tiez.

moncika

ok RNG dik.tak ja tam zavolam.a co je take najprospesnejsie kelp,spirullina alebo chlorella?alebo sa to moze brat vsetko naraz?-to by bolo toho asi vela.co je na co?dakujem