Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kožne choroby

Odkukadokuka

Prosím vás neviete mi poradiť čo je toto?:( mám to už asi mesiac z vnútornej strany spodnej pery. Ďakujem

analyn

kedysi som mala problem s ekzemom, bola som aj hospitalizovana, nic nepomahalo. Vlieklo sa mi to asi 3 roky. Potom mi jeden pan poradil jest kazdy den surovu tekvicu alebo cukinu. Ekzem zazrakom zmizol. Odvtedy kedykolvek mam cukinu ci tekvicku, vzdy z nej zjem kusok aj na surovo. Ekzem sa mi nikdy nevratil.

Marek468

Mal som vyhadzany cely chrbat po alergickej reakcii :)

Kamarat mal skusenost s hubou Reishi, ktoru mi aj priniesol.

Asi po 2 tyzdnoch alergicka reakcia hned zmyzla.

Co som si precital o tejto hube, tak reaguje na vsetky mozne kozne choroby a mnoho viac.
Tu je krátke video o tejto hube: www.youtube.com

Majo28

odporúčam biopulse salubre. Je to síce drahé,ale neuveriteľne to funguje. Je to výťažok z králikov, U nás to nie je oficiálne v predaji, ale napr. vo Švajčiarsku sa tým bežne lieči. Ide o princíp, že to čo chceš liečiť,to sa zobere z králika v podobe kmeňových buniek a vyrobí sa z toho roztok. Užíva sa to prostredníctvom ampuliek. Je to 60 dňová kúra, ktorá zaručene pomôže. Ja mám od narodenia psoriázu a vyskúšal som už všetko, ale až toto mi prekvapivo pomohlo. Spočiatku som ľutoval tie peniaze a bol som skeptický, ale výsledky našťastie stija za to. Dostal som sa k tomu od mojeho známeho, takže keby bol záujem kontaktuj ma na mail vanko.maato@gmail.com a jati dám viac info.

Iveta

Dobrý deň, mám problém s 10 ročnou dcérou, už tri mesiace má posiaté telo vyrážkami podobné Ovčím kianhnam len pľuzgiere niesú vodnasté ale červené.3mesiace chodíme na vyšetrenia, ale nevedia čo to je. Prosím ak niekto niečo vie, čo by to mohlo byť.Odpovedzte .Ďakujem Iveta

petra25

Dobry den,

Ponukam kvalitnu konopnu kozmetiku,ktora ma priaznive a hojive ucinky na niektore kozne ochorenia,ako je napriklad psoriaza..v pripade zaujmu ma prosim kontaktujte na tel.c.0907 485 895,alebo na e-mail-petravelasova@gmail.com.

ayurveda

takmer všetky príspevky sú pravdepodobne alergia.Prešiel som tým,svrbivé vyrážky,niekady pluzgiere,opuch kože,neznesitelné a aj velmi,velmi frustrujúce.Behal som po kožných,alergologiách:nepomáhalo,alebo len velmi málo.Myslím,že je to aj z toho dôvodou,že to bola všetko chémia,čo do mna cpali a čím ma natierali.Keď niečo také príde,verte,že chémia je to posledné,čo koža potrebuje.Našiel som na srí lanke prírodné prípravky,ktoré mi môj problém vyriešili.Aj kedˇsa alergie asi nezbavím,ale aspoň to viem hneď zmierniť a zastaviť.Ak chcete kontakt ayurveda.sk zavináč gmail.com .Sú to prírodné prípravky,ktoré majú velkú silu a účinok,bez chémie.Výťažky z rastlín a drevín,z čistej prírody,s veľmi účinnými zložkami.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kožne choroby - Fórum - ZDRAVIE.sk