aknecolor

ewiikuu

aknecolor je super ale nie na cely ksicht len na vyrazky,dajte si ho ked ste doma,inak na plet doporucujem krem vichy normaderm nocny aj denny su fakt uzasne budete mat plet ako babatkO:D

evelin444

awoj ... ja aknecolor používam rok ale teraz cez leto som ho prestala používať bo sa mi z neho upchávali pory a zhoršila sa mi pleť aj akné .. síce ozaj dobre prekryje bo je hustý ale ako už povedali niekedy som si ho tiež musela miešať z dvoch odtienov. Ešte stále ho používam na prekrytie ale snažím sa čo najmenej tak ak ho používať nemusíš tak nepožívaj ani nič bo všetko upcháva pory a aj pokožka z toho starne

loly

caute holky :P..jja som ho pouzivala celu zimu,v lete ho nerada pouzivam,ani ziadne ine makeupy a pod,leboo ked jehoruuco,tak sa to strasne roztekaa atd ://..ale v zime si ho davam stale,je to vladstne ako make-up,lenn ma tu vlastnost,ze vysuusuje vyrazky :))..co neviem ci mam povazovat za vyhodu,alebo nevyhodu,ale je pravda,ze ked som ho pouzivala,mala som o cosi mmenej problemovu tvaricku :D..nnnoo ale neda sa povedat,ze by som nebola spokojna teraz :))..blizi sa zima,takze si musim zaobstarat zasoby :))

evula

mne sa prave ta konzistencia paci, je husty, takze kryje, nie ako tie tekute maku-upy z drogerie... a zeby mi tvra z enho smrdela?? za tych x rokov som to ani raz enpsotrehla.. uznavam, ked si ho natriem, lesknem sa, ale preto si na neho dam jemnulinku vrstvu lahkeho pudru, a vysledok je podla mna ok... vela ludi mi uz povedalo, ze si mysleli, ze nepouzivam make-up a to si davam clekom slusnu vrstvu, xixi