neviem, či je všetkov poriadku

Príspevok v téme: neviem, či je všetkov poriadku
budúca mamina ?

Včera som si robila tehotenský test a vyšiel pozitívne, čomu sa nesmierne teším. Ale ... môžem byť tak v 3 týždni, no ešte mi nebýva zle a ani sa nijako zle necítim. neviem, či je tam dole všetko O.K. A ... som chudokrvná, no tabletky beriem približne 2,5 týždňa. Môže to mať nejaký vplyv na mimčo? Teda - že som tabletky začala brať tak neskoro ... ďakujem

tyna

pata55 načo to robíš keď to nevieš a ešte v tvojom veku???????

Baby, pubertiačky, vy ste fakt trafené.

Pata, no čo ti poradiť, choď si vypýtať od frajera 100 Sk a kúp si tehotenský test.

nellla

Ahoj buduca mamina,kup si kyselinu listovu, ta je velmi dolezita v prvych 12tyzdnoch tehotenstva, urcite ju uzivaj, znizuje riziko vrodenych chyb u babatka. A pomaha i pri chudokrvnosri. A co najskor navstiv gynekologa.

Ivka 1

Neboj sa , vyšetrenie sa nerobí žiadnou
ihlicou a v pohode sa dá vydržať.Musíš sa len uvoľniť,keď je svalstvo stuhnuté,vyšetrenie je nepríjemnejšie ako pri uvoľnenom. Ak si z oblasti Topolčian, viem o veľmi dobrom a príjemnom gynekológovi. Tak sa ozvi na
mail ak budeš potrebovať.

neva

sama si najdi gynekologa, vyber si ho podľa odporúčania. K obvodnému vôbec netreba ísť. Zdôver sa mu so všetkým, čo by mohlo mať vplyv na Tvoje dieťa. Vyšetrenia sa netreba báť. Nie je to nič hrozné. Možno trošku nepríjemné, hlavne ked tam ideš 1x.

tyna

keď sa smiem spýtať, koľko máš rokov? Keď si ešte nebola na gynde a čakáš bábatko? Ničoho sa neboj, je to trošku najpríjemné vyšetrenie ale všetko sa dá zvládnuť. Robíš to predsa pre babatko. Veľa síl a čo najkôr ku gynekológovi./a k obvodnému vôbec nemusíš ísť/ Čao

budúca mamina ?

a ešte niečo ... ešte nemám gynekológa, chystám sa najskôr k praktickému - pošle ma on na prehliadku alebo si mám niekoho nájsť sama ? A počula som, že toto vyšetrenie je veľmi nepríjemné a robí sa s nejakou ihlicou, je to pravda ? Pretože sa veľmi bojím a odkladám návštevu lekára na "zajtra". ďakujem

budúca mamina ?

a ešte niečo ... ešte nemám gynekológa, chystám sa najskôr k praktickému - pošle ma on na prehliadku alebo si mám niekoho nájsť sama ? A počula som, že toto vyšetrenie je veľmi nepríjemné a robí sa s nejakou ihlicou, je to pravda ? Pretože sa veľmi bojím a odkladám návštevu lekára na "zajtra". ďakujem