spina pri prstovani

moma

Chalani, vidi sa mi, ze zeny vobec nepoznate... Ked zena ovuluje, vytvara sa jej vo vnutri taka biela hmota pripominajuca tvaroh...to je to "biele"... to nie je spina !!! Je to uplne normalne.. A taktiez, ak ste sa prstovali po kramoch... aj po tyzni moze mat mierny vytok. Je to uplne normalne!!!!

duduuuuuuuuuuuuuu

boze chlapci robite s holkou to kt ani nepoznate poriadne fuj brud... to bude nejaka taka sorry nezodpovedna spinava... povec jej nech sa umyva kazdy den...heh... sial no ja mam taku kamosku tazko jej to do oci povedat alebo aspon naznacit ale takato holka sa nepouci ja byt ak nemohla ufff

5555

linkin? A ona to od teba chce aby si ju lizal? Alebo to si len zo zvedavosti??? Lebo ja si neviem predstavit, ze by som bola chalan a mala by som to babe lizat...

Chester

Ja som raz prstoval babu,ale to bolo strasne davno.Nebola prave po sprche,tak ako nam chalanom sa vytvara to biele pod predkozkou,ona mala tiez daco takebiele v zahyboch a kade tade.Ked sme skoncili a zaschlo mi vsetko na prstoch,tak ostala zaschnuta spina...Od vtedy sa to uz nestalo a je stale cistucka a vonavucka.