yadine a yanine

Predám...

Ahojte,
súrne hľadám záujemkyňu o 2 blistre antiky Yadine. Predala by som ich cca za 25 eur. Hľadám súrne, pretože mám momentálne prestávku a už si potrebujem zmeniť tabletky,no a v nedeľu by som mala začať brať ďalšie balenie. Ak by niekto rýchlo reagoval, tak by som si zbehla už teraz ku gynde po nové a predala tak obidva blistre. Ak nie, tak pre nie veľmi veľký dostatok času začnem ešte jeden brať a budem ponúkať iba jeden blister za 12,50 eur. Prípadné záujemkyne píšte na mail. Ďakujem

anjelik

Zasa sem pcham tu istu otazku, dufam, ze mi uz niekto odpise, vysadila som HAK za aky cas mam cakat vyrazky a nepravidelny menzes? Brala som Regulon.

usiko

ahoj, u nas su len dva druhy HAK, od ktorych sa nepriberie, a to Yadine, a Yasminelle....jasminelle ma menej hormonov, takze ak mas nepravid. menzes, budes pri nej spinit, Yadine je takisto spicka, posobi trochu pozit. aj na akne.....Janine je HAK, od ktorej mozes pribrat, obsahuje hormon, ktory zadrziava vodu v tele....vsetky tri stoja okolo 1200 sk na 3 mesiace....