pozri sem!

wiktoria

zacala som ju uzivat na 3 den menstruacie ako mi povedal lekar, ja neviem mam si spravit test? lenze zda sa mi to este skoro a este k tomu mam aj mimomenstruacne krvacanie co je na zaciatku brania hak normalne...prosim poradte mi

msaj

wiktoria ide o to v aký deň si začala užívať HAK, ak v prvý deň menštruácie, si chránená od prvého dňa užívania, ak si začala užívať, inokedy, mala si sa ešte 7 dní chrániť,a sonyho, neber vážne, trochu to prehnal, som živý príklad toho , že to až také zlé nie je, po ôsmich rokoch užívania, som otehotnela do dvoch mesiacov, takže kľudne, užívaj si plne chránená

sony

už teraz si v tom. možno nie tehotná ale v problémoch. už myšlienku na užívanie antikoncepcie by som zavrhol. neskôr to pochopíš ako to pochopili mnohé iné. hormonálna antikoncepcia je dobrá akurát tak na odstránenie akné ale inak narobí viac škody ako osohu. dnes možno nechceš dieťa ale možno príde čas že sa to zmení a potom budeš aj s partnerom behať po doktoroch na umelé oplodnenie. ver mi prezervatív je v tvojom prípade najmenšie zlo a keď to bez zábran urobí do teba naplno tak to bud chce alebo na teba neberie ohľad.