Svetlá pleť

rhea

ja mam svetlu plet a som spokojna... taka krehotinka jemna, nevinna :) a praveze sa chranim pred UV aby som sa neopalila, hoci sa opalim do hneda, lebo nechcem mat vrasky.. staci, ked si trosku namalujem ruzove licne kosti alebo jednoducho trocha bronzeru... horsie je to cez leto s nohami, ale samoopalovak velmi jemny to riesi... tmavych ludi je na svete dost, co by niektori za to dali, karcinogenne bielidla na seba davaju.. treba sa mat rad..

MIMIuglyspy

aj mna strasne trapi ze nenadelila mi priroda ani ziadenpigment ale velmi dobre to maskujem ved su muz ktory miluju svetle biele typynie :)

MARISAPEPE

strasne som vzdy zavidela snedym prirodzene tmavsim zenam co by sok dala za to keby bez makeup som mohla chodit vonka ale zial nemozem.Som strasne svetly bielyvtyp zena este aj vlasy ochlpenie vsetko biele a bez dermakolu ani na krok nikto by ma nezpoznal.opalovanie len kratkodoby efekt ma a v xichte nie som bohvie co.Kricim do dialky svojou belobou ak by som si nedala makeup.Je vobec niekto kto si nezakryva tvar za make up????

dodka

ahoj kajusska aj ja mam svetlu plet a paci sa mi to :) vobec sa nesnazim opalit..opalovanim aj tak koza len starne a mne sa z toho robia aj znamienka. takze tak, ja som spokojna takato biela ;)