Zápal močových ciest

Príspevok v téme: Zápal močových ciest
grace

Za posledný polrok mám tento zápal už 5 krát a sama neviem co robim zle, vsetky rady dodrziavam, ale zda sa mi ze zakazdym sa to objavi asi 2 dni po pohlavnom styku (nie po kazdom)bola som liecena bismoralom antibiotikami raz to preslo aj same od seba, ale je to nepredstavitelne neprijemne a najma to, ze neviem kedy ma to zase chyti:(
mate niekto nejake skusenosti alebo typy a postrehy?alebo nejake linky na dobre stranky... ?

JanušiQ

ahOjte...dneska som bola pri lekárovi a povedal mi ze mam infekciu moč.ciest...=(( a predpísal mi nejaké antibiotiká..a ze ked doberem mam prísť opäť aj so vzorkou moču že s abude niekde posielať..je to vážne..?? =((( ked mam niečo také? niesú ziadne hrozné následky..? a mam len 17rokov=(((

sisa72

odkial vieš že maš zapal? z moču, či len tak usudzuješ... mna totiž to liečili na zapal.. stale som pocitovala palenie .. ibaže po 4 rokoch došli nato že to nie je zapal moč.ciest, ale dostala som ueraplazy či tak sa to dajako volala.. po preliečeni to skoro uplne prešlo..sem tam to ešte pocitujem, ale velmi zriedka...

sisa72

odkial vieš že maš zapal? z moču, či len tak usudzuješ... mna totiž to liečili na zapal.. stale som pocitovala palenie .. ibaže po 4 rokoch došli nato že to nie je zapal moč.ciest, ale dostala som ueraplazy či tak sa to dajako volala.. po preliečeni to skoro uplne prešlo..sem tam to ešte pocitujem, ale velmi zriedka...

marianka1208

prave som dnes dostala zapala MC, pred 3 tyzdnami som sa po 6 tyzdnovom boji doliecila, bolo to nieco strasne, nevedela som existovat, z neustaleho mocenia sa mi objavili aj gynekologicke problemy....brala som urinal, uroval akut a vsetky mozne brusnicove veci a urolog.caj, ale nic mi nepomohlo...poradte mi nieco naucinejsie prosim, co najrychlejsie zabera, ale nech to niesu antibiotika...dakujem a vam ostatnym drzim palce

krtko11

Dievčatá chcem sa opýtať..Dnes ráno som sa zobudila s bolesťou "tam dole". Išla som na WC a skoro som umrela od bolesti. Strašná bodavá bolesť pri močení, spojenie bolesti, pálenia, štípania. A po toalete strašný tlak do podbruška. Cítila som celú "akoby tú trubicu". Mám pocit že sa mi chce stále čúrať a aj keď idem tak len tak trošku s mega bolesťami..Je to zápal močových ciest? Mala ste to už niektorá?? Prosím poraďte mi..Mávam aj gynekologické problémy a teraz mám aj krámy..ja neviem odkiaľ kam..

ogryzek

Ani som netušila, že takto trpiacich nás je veeeľa:(
Už 2roky som v blúdnom kruhu zápalov moč. ciest.Konkretne teraz ma to drží už mesiac, brala som Nolicin, teraz mám nejaké chemoterapeutikum a pocit, že sa toho nikdy nezbavím.
Chcela som sa spýtať, ako je to s tou liečiteľkou? Adresa simonka072@gmail.com, je priamo na ňu.
ďakujem

jaLENja

Keď máš krv v moči, tak určite nemaj sex. Veď to neskutočne bolí už len pri cikaní a máš to tam dole citlivé, radšej si dajte pauzu.

odpovedam

Ak sa ti zapal vracia a tvrdis, ze po pohlavnom styku, tak ta zakazdym nakazi tvoj partner. Posli ho na urologiu, nech ho vysetria preliecia. Inak budes trpiet veeelmi dlho. Sama to poznam. Mna liecili Nolicinom + skus brusnicove tablety, Pyridoxin a urologicky caj. Tato mi to preslo uz cca za jeden den.

pipinaaa

kikuus mas krv v moci a este si nebola u doktora? ved to neskutocne boli pri curani, ja som az plakala od bolesti, ked som to mala...chod k obvodnej, asi ta posle na urologiu, teda aspon mna poslala a dostala som atb

kikuus

aj ja som uz z toho zufala kedysi som taketo problemy nemala vobec, odkedy som zmenila partnera mam to uz 3. krat, konkretne aj teraz mam zapal, dokonca s krvou v moci...chcem ist ku doktorke ale neviem ci ku gynekologovi alebo k obycajnej svojej...kupila som si urologicke caje a urinal akut vela pijem, ale sa uz bojim aj mat sex s priatelom ze sa mi to znova vrati